Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin függőség kialakulhat?

Frontin függőség kialakulhat?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Évek óta szorongásom van, jelenleg az antidepresszánsomat emelik és mellé kiirtak 0,75mg Frontint minden reggel.

Nagyon félek, hogy hozzászokok.

Kb csak egy hónapig kell szedjem.( suliba még be tudjak járni)

Mi a tapasztalotok? Frontin nélkül nem tudok elindulni



2023. ápr. 23. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Igen, viszont amennyiben megfelelően hagyod abba az orvosod segítségével, ugy kb semmit nem fogsz erzekelni belole.

En egy evig szedtem, szep fokozatosan redukalta a dokim az adagot es semmi problema nem adodott, csak jotekony hatasat tapasztaltam. Okosan alkalmazva rengeteget segithet. Kitartas!

2023. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Ki.
2023. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Igen én napi 6-ot szedek..és mondjuk füvezek is...szóval ha mondjuk kifogyok a cuccból még többet kell beszedjek...elég fos helyzet alakulhat ki.
2023. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
#4 Kigyógyulni úgy tudnál ha folyamatosan csökkentenéd ezenek a mennyiségét. Azzal, ha nagyobb mennyiséget szedsz be az egyik rosszból a másik rossz hiánytüneteinek kompenzálására, azzak csak idő előtt csinálsz roncsot magadból, drasztikus mértékű léptékekben.
2023. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiára nem jársz? Durván abnormális az éveken át fennálló szorongás!
2023. ápr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ha a normál (átlagos - 0,25mg) frontinból reggel 3 darab kell hogy meg tudj mozdulni, akkor ebből nem lesz olyan, hogy 1 hónap múlva leteszed.

Sőt, egyre több fog kelleni, mert szokik a szervezeted hozzá, és így nem használ.

Én már 7 éve szedem antidepresszáns mellé (bár kisebb adagban), ott is úgy indult, hogy amíg az antidep. hat, addig kell kisegíteni; Szóval lehet benne valami.

A pszichiátrián nem láttam még olyan beteget, akinek "csak" 1 hónap lett volna.

2023. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Antidepresszáns melle bizony mindig irnak valamiféle szorongásoldót, mivel az elejen felerositi a tuneteket, abszolut szükségszerű. Fiatalok/kiskoruak eseteben nagyon-nagyon indokolt esetben alkalmaznak effajta hatoanyag tartalmu keszitmenyeket, fokozott figyelemmel kiserik es mielobb meg is vonjak. Ilyen esetben nincs rajta felejtes vagy latszolagos nemtorodomseg. Az orvos pontosan tudja mit csinal, Marika pedig lehet, hogy 10 eve szedi a bogyeszt, attol meg fogalma nincs az egeszrol.

Ne remisztgessetek feleslegesen a kerdezot a sajat horror sztorijaitokkal.

2023. ápr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Hát én egyszer szedtem be talán, mintha beálltam volna, nagyon kiütött. Akkor már inkább 2 pohár bor!
2023. ápr. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mit érzel a frontintól?
2023. ápr. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!