Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz csokkentese?

Stressz csokkentese?

Figyelt kérdés

Mi a megoldas a stressz/ ingerultseg csokkentesere/kezelesere?


Mindig nagyon ideges/feszult/ingerult vagyok, egy kis semmin is kepes vagyok hosszu orakat idegeskedni vagy esetleg hirtelen duhbe gurulni. Jelenleg MagneB6-ot szedek, azt erzem, hogy minimalisam segit is, de kevesnek erzem.

Nem bantok senkit, az indultaimon tudok uralkodni amolyan idegbeteg(?!) fajta vagyok, aki gyakran ideges, konnyen fel lehet idegesiteni..


Szeretnek megvaltozni viszont nem tudom hogya, sajnos ez “csaladi orokseg”.. viszont en nem szeretnek ilyen lenni/maradni.

Van esetleg szakember akihez fordulni tudnek vagy ezt a sajat magamnak kell megoldanom?



2023. ápr. 25. 05:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! B vitamin komplexum forte segiteni fog az idegeid megerôsitésében. Hosszabb ideig kell szedned, naponta 1 szemet, Gyògyszertàrban lehet kapni. Egy jò pszichiàtert keressél, akihez eljàrhatnàl.
2023. ápr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod:)
2023. ápr. 25. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!