Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok adni tippeket/tanácso...

Tudnátok adni tippeket/tanácsot hogyan tudnám összeszedni magamat?

Figyelt kérdés

Például most a jogsira kellene készülnöm és azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdekel a dolog, olvasom az anyagot, de hiába, utálom az egészet. Pedig nekem ennyire nehezen, sose ment a tanulás.

Viszont nem ez az egyetlen dolog amit, halogatok, ilyen például az edzőterembe járás is, már régóta mondogatom, hogy menni kellene, de valahogy sosem jutok el odáig, hogy ténylegesen elmenjek edzeni. Egyébként itthon szoktam edzeni is, azt kell mondjam szeretek mozogni, szóval nem is értem, mi lehet a probléma, miért nem tudom rávenni magamat az istenért se.

Van esetleg ötletetek arra, hogy hogyan lehetne kijönni ebből az állapotból? Egyáltalán mi van velem?



2023. ápr. 27. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

Kresz az a világ egyik legunalmasabb dolga de egyáltalán minek olvasgatod? Ott van az a rendszer ahol kidobja a kérdéseker na azokat pörgesd át 2 nap alatt és meg van a vizsga. Való életben vezetés közben úgysem nézi senki a táblákat meg azt kitalálod ha 30 van írva egyre akkor 30-al lehet menni.


Edzőterembe járás pedig teljes jdőpocsékolás. Aki bekap 2 tablettát vagy magába fecskendez 2 injekciót látványosabban fejlődik 10 perc alatt mint te 5 hónap alatt. Én az értékes időmet biztosan nem pazarolnám ilyen hülyeségre.


Szóval nincs veled baj, evolúcionálisan bajnoknak születtél mert akarva-akaratlanul a teljesen felesleges dolgokat unalmasnak érzed. Én is ilyen voltam ezért vagyok most bruttó 2,7 millió forintért contractor Data Scientist 100% remote munkavégzéssel mert mindig lényegretörően haladtam az életemmel

2023. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!