Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Használtok valamilyen hangulat...

Használtok valamilyen hangulatkövető appot? Jók valamire, vagy csak elvan a gyerek, ha játszik velük? Melyik vált be? Ingyenes vagy fizetős változatát próbáltad?

Figyelt kérdés
Nemrég a Dayliót ajánlották itt valakinek, én meg kis kíváncsi, rohantam megnézni, mi az, és akkor már pár másikat is letöltöttem. Egyelőre úgy tűnik, a kockás füzet lesz a befutó. :D

2023. máj. 1. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen appom. A sima text editor alias kockás füzet vált be a legjobban. Egyes feladatokra a táblázatkezelő.
2023. máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki mentális beteg, annak nagyon hasznos mindenféle hangulatkövető app/füzet/akármi. A többi embernek szerintem csak egy extra adathalmaz amit követhet.
2023. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, első, lassan én is törölgetem az appokat, marad a telóba/füzetbe jegyzetelés.

Ami tetszene (pl. Bearable), az ingyér' keveset ad, évi 15 rugót azért nem ér. Ha hangulatot akarok naplózni, a 2 v 3 fokozat kevés, ha követni akarom a tápkiegek hatását. Viszont adtak ihletet, ez is valami.

2023. máj. 3. 20:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit több alvás után megint ránéztem a Bearable-re, nem is olyan kevés az ingyenes változat, csak én vk szétszórt. Meg rosszul látok, ez pedig néhol apró és halvány (amúgy jók lennének ezek a pasztellszínek), csak persze pont próbálok lefüggeni a telefonról. A többi app kuka. Füzetek az őskáosz mélyén, a színes filcek közül sok kiszáradt. :D
2023. máj. 14. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!