Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pánikbetegség ami...

Van olyan pánikbetegség ami egésznapos rosszullétet okoz és nem csak a rohamok alatt vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
A baj az az hogy 0-24.ben szedülök nem tudok az agybol felkelni matta… Sokszor faj a fejem egesznap gyenge vagyok remeg a kezem és rengetegszer elkap a hőség lever a viz… Voltam már vérvételen stb mar majdnem mindent megvizsgáltak rajtam de eddig egy nyaki sérvet találtak most megyek majd ezzel tovább hogy nyomja-e az ereket és hogy nem e ez a gond… nem tudom hogy van e olyan a pánikbeteg aki egésznap ezt érzi nem csak ilyen időnként jön ra. Kérlek segítsetek nem birom mar tovabb 4 honapja szenvedek ezzel nagyon elvagyok keseredve… raadasul van egy 1 eves kisfiam nem tudom ellatni :(

2023. máj. 4. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez generalizált szorongás . A pànikbetegség félrevezető, felszines megnevezés erre az állapotra.
2023. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) nem tudod hogy nehéz e ebből kigyógyulni? Vagy hogy magamtól lehet e vagy csak gyógyszerrel?
2023. máj. 5. 00:20
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy a házból már nem merek kimenni mert félek hogy elájulok mivel sokszor azt erzem hogy elfogok es olyankor gyorsan lefekszek mert nagyon rosszul vagyok :(
2023. máj. 5. 00:26
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

Hát igen..a nyaki probléma okozhat szédülést és fejfájást is.

Kérdező, kérlek ne szedj antidepresszánsokat sem pedig mindenféle hormontartartalmú gyógyszert mert teljesen tönkreteszi a szervezetedet.Az elején még jó..hogy segít egész nap nyugodt maradni és kikapcsolni,de egy életre megváltoztatja az agyadnak a befogadóképességét.Tudom hogy nehéz, mert énis nagyon szorongó típus vagyok,volt mar pánikrohamom is..nem egyszerű ezzel a "betegséggel",de ezen csak is te tudsz segíteni,az agyadat kell átállítanod természetes úton.

Ne gondolkozz túl sokat,ne feszegesd a stresszhatáraidat..hidd el,tudom hogy ez nagyon szar,de megtörténhet..nekem is sikerült.

2023. máj. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát, szerintem ebből az állapotból csoda kigyógyulni antidepresszáns nélkül, szóval én nagyon nem ajánlom a gyógyszer nélküli továbbszenvedést. Nyugtatótó viszont tényleg nem szabad hosszútávon szedni rá mert az sok galibát fog okozni.
2023. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy segítetek annyira aranyosak vagytok❤️ kedden megyek maganba idegsebeszetre a nyakam miatt remelem majd tobbet tudok…

Egyebkent eddig nem nagyon idegeskedtem semmin de miota ez van nagyon feszult vagyok egesznap ez jar a fejemben

2023. máj. 5. 13:55
 7/19 anonim ***** válasza:
Jól lepontoztatok gyökerek.Az aki szedte,talán jobban tudja..nem? Okos kis taknyok.
2023. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Pánik betegség, generált szorongással kezelnek , én egy hónapot ellenálltam az antidepresszáns szedését de egy hónap után beláttam így nem lehet élni . Elkezdtem az antidepresszánst szedni és a frontint orvosi utasításra . Az első hetekben megbántam, hogy elkezdtem szedni mert felerősítette a tüneteim . Jellemző volt a szédülés , zavartság, erőteljes szívverések , belső remegés stb! Két és fél hónap szedése után visszamentem dolgozni , nem volt könnyű az utcán közlekedni és helyt állni a munkahelyemen . De szedtem tovább antidepit és frontint . Orvosi utasításra a frontint csökkentettük lassan , Ma nem bánom, hogy elkezdtem szedni nem vagyok teljesen jól de nem lehet összehasonlítani a kezdeti állapotomhoz. Most van életem, sikerélményem, hogy szépen lassan leküzdöm gyakorlással azokat a nehézségeket amit ez a betegség okoz. Az utcán sokat segített az állandó jelleggel nálam lévő citromfűtea . Át érzem helyzeted jól gondold meg ezeket az állapotokat a szerotonszint csökkenése okozza , gyógyszerrel ezt pótolni lehet . Kitartást és jobbulást!
2023. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hamar is kilehet ebből gyógyulni szerintetek?
2023. máj. 6. 16:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi súlyos és mennyire kezeletlen .
2023. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!