Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbia ?Kiút?

Szociális fóbia ?Kiút?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ennyi volt. Próbálkoztam barátkozni nyitni de mindenhol csak zártajtókra leltem. Ebből már nincs ki út!

Mindig úgy érzem engem néznek rajtam nevetnek és nagyon sokat szorongok.

A szomorúság a mindennapom része lett.

Az egész világon 1 testvérem van de az is külföldön él a családjával.

Egyedül maradtam és még munkám sincs.



2023. máj. 5. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
akkor nem lehetsz már fiatal :S
2023. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez kicsit nyers lesz, de keress munkát és amint lehet menj el terápiára.
2023. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam terápián 300.000-et fizettem ki, mondván ehhez idő kell.
2023. máj. 5. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fóbiás vagy, ahhoz tényleg idő kell, nem fog elmúlni fél év alatt. :(
2023. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Igen, ehhez idő kell. Nem úgy működik, hogy egyszer-kétszer elmész, aztán megjavítanak. Először is azon a hibás gondolkodáson kellene változtatnod, hogy azt képzeled, hogy mindenhol rajtad nevetnek. Ez már a paranoid téveszme határát súrolja. Hidd el, a kutyát nem érdekelsz - és ezt most nem rosszindulatból mondom. Az emberek saját magukkal vannak leginkább elfoglalva, nem másokkal foglalkoznak. Még ha történik is valami rendkívüli, azon is rövid időn belül túllendülnek. SZóval el kellene kezdeni felülvizsgálni a gondolataidat és megkérdőjelezni őket, mert nyilvánvalóan ilyen önkorlátozó gondolatok miatt vagy sikertelen a

kapcsolatok kialakításában.

Munkád egyébként miért nincs? Nincs végzettséged sem? Miért nem vesznek fel sehova?

2023. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni. Én is így vagyok szociális fóbiásként. Alig tudok dolgozni,de muszáj.
2023. máj. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!