Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrián milyen az ellátás?

Pszichiátrián milyen az ellátás?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 22:40
 1/6 anonim válasza:
86%

Borzasztó ha ellátmányra gonodolsz.


Anyám bent volt (blahán, a nevét nem tudom) és ha nem vittem volna neki kaját akkor kb éhenhal azzal amit bent adnak... Nagyon kevés és a minőség is ....

2023. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elsősorban az étkezésre gondolt a kérdező. Zárt osztályon ez a legkevesebb...
2023. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kórházanként eltérő.
2023. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írják, minden intézménynél más. De még az is lehet más, hogy ki van épp műszakban az adott helyen. Vannak nagyon lelkiismeretes, kedves eü dolgozók.


Nincs személyes tapasztalatom, de ez elmondható.

2023. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam 2 helyena fővárosban és 1 helyen Borsod megyében, nekem bejött. Ahhoz képest, amiket én depressziósan ettem, gourmet fogás volt mindegyik...

Akiket a szülők/kisfeleség etetett depresszióan is, ők nyilván nem voltak elragadtatva, de nekik hozták be a kajákat.

2023. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én mindig olyan helyeken voltam,ahol 3 plusz 1 fogást kaptam,és még választhattam is a menüből!
2023. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!