Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legjobb antidepresszá...

Melyik a legjobb antidepresszáns "beszélő képtelenségre"?

Figyelt kérdés
Kedvetlen vagyok nincs kedvem beszélgetni az emberekkel meg nem.is tudok mit mert nem élvezem valahogy a beszélgetéseket, ez nagyon zavar mert ez nem volt igy, nem érzem jol magam társaságokba, barátokkal, rokonokkal, alig beszélek valamit néha csak azer szolalok meg hogy lássák hogy én is ott vagyok. Van olyan antidepresszáns ami segít ezen, volt már valaki hasonló helyzetben? Mindenképp felhivom a pszichiáteremet csak gondoltam ki irom elotte hatha valaki tud pár twnácsot

2023. máj. 7. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem mindegy, hogy szorongas, depresszio miatt van igy, vagy autizmus az oka. Elso ketton egy antidepresszans segit.
2023. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szorongás is meg depresszió is. Frontin azt szedek is
2023. máj. 7. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen típus vagy (de az is lehet, hogy nem).


Csak vannak emberek akik ilyenek simán, és rájuk húzzák, hogy szoc. fóbiások.

2023. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Introvertált is lehetsz. Depresszió vagy szoc fób is okozhatja.


Mindenkinek más gyógyszer válik be. Pszichoterápiát érdemes próbálni.

2023. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De hogyan vizsgálja ki a pszichológus, hogy introvertált vagy szoc.fóbiás valaki?

Online tesztet töltöttem ki, elvileg intro.vagyok.


Kérdező bevált valamelyik gyógyszer?

nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!