Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki depressziósan születik?

Figyelt kérdés

Engem 23 évesen diagnosztizáltak de azelőtt is éreztem, hogy valami nincs velem rendben, pl. egész életem nagy részében fáradt, energiahiányos voltam, iskola után amikor más gyerekek még mentek ide-oda én annyira kifáradtam, hogy csak feküdni akartam. Pedig nem is csináltam semmi megerőltetőt.

Az élet értelmét se értettem igazán sose. Kérdezték miért nem mosolygok soha én meg nem értettem, miért kéne? Kevés örömet éreztem, kedvetlen voltam. Persze voltak jobb időszakaim, napjaim is de a többség örömtelenül, üresen telt.

Ez normális, más is így érzi magát?



2023. máj. 8. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Inkább a hormonok nem voltak már akkor sem rendben.
2023. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Depressziósan nem lehet születni de mentálisan sérülten igen ami lehet az okozója a krónikus depressziónak.
2023. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Még magzati korban a nem kívánt gyermekeknél. Nézz utána az elvetettségnek. Mint fogalomnak. Sok érdekességet fogsz találni, és a leggyorsabban feltudod az egészet göngyölíteni.A jelenlegi helyzeteddel kapcsolatban.
2023. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!