Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire számíthatok ha nulla...

Mire számíthatok ha nulla alvással elmegyek éjszakára dolgozni?

Figyelt kérdés

Korom sötét szobába fekszem már reggel óta bevettem már sedacurt ittam citromfű teát ettem mindent csináltam de nem bírok egyszerűen elaludni. Érzem hogy kicsit fáradt vagyok de amint süllyednék bele kirángatom magam vagy én nem tudom.

Biztos tudatalatti mert holnap is lenne mit csinálnom és hétvégén is és tudom hogy aludnom kéne hogy bírjam és biztos emiatt nem sikerül mert rágörcsölök de akkor mit csináljak? Már sírva fakadok lassan ilyen még nem volt hogy ennyire ne bírjak aludni



2023. máj. 10. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem már 0 alvással melózni, túléltem. Mikor túlléptem a holtponton, utána meg se éreztem. Sztem ne stresszelj rá, mert annál inkább nem tudsz elaludni. Csak próbálj ne gondolni semmire, kikapcsolni.
2023. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a rekordom 2 nap alvás nélkül

Kb 40 óra után elkezdett dolgozni az adrenalin és meg tudtam csinálni a fellépést, de aztán hazafele a kocsiban már nagyon szar volt, otthon pedig sminkben elaludtam

Ki lehet bírni

2023. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Semmi jóra ne számíts!
2023. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
20 évesen nekem ment, 30 évesen rosszul tudnék lenni. Szédülök, mintha nem is a saját testemben lennék, korulirhatatlan. Muszáj legalább Pár óra alvás, a fiatal idők elmultak
2023. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Fáradtságra😀 Aztán átesel a holtponton. Én is éjszakáztam már alvás nélkül nem a világ vége szerintem. 😃
2023. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!