Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa és frontin kinek...

Scippa és frontin kinek segitett szorongasos betegsegeken es depresszion?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 12:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Frontin nekem sajnos semennyire, de örülnék ha a depresszióm gyógyszer nélkül tudnám végre már elfelejteni.😢
2023. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Scippa nekem majdnem mindent megoldott.
2023. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

A depresszióra a "kapálás" a legjobb gyógyszer.

Nem oldanak meg semmit, csak elnyújtják és rontják a problémát, amíg végre meghalsz.

Edzés, pihenés, életmódváltás. Emberekkel nem kib.s.ni, hanem normálisan viselkedni. Nem kergetni elérhetetlen célokat.

2023. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon nem igaz. Nekem olyan fajta pánikbetegség/depresszió keverékem volt (van), hogy testileg is legyengültem, ha 100 métert kellett mennem vagy pár percig egy helyben állnom, már éreztem hogy rossz, és ettől az érzéstől pánikba estem, aztán még rosszabb lett. Ideig-óráig segített mikor jó társaságban voltam, és kicsit elterelődött a figyelmem, de utána mindig visszacsúsztam. Mikor egy év küzdelem és lassú haladás után, egyszer újabb mélypontot értem el, akkor kaptam végre scippát, ami stabilizált, és újra egész normálisan élek. Nem oldott meg mindent, de így legalább van erőm keresni a megoldást. Ha valaki engem kiküld kapálni, amikor az ágyból felkelni is alig tudtam, valószínűleg sírógörcsöt kaptam volna. Úgyhogy ne osztogasd a hülye tanácsaidat.
2023. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Sírjál csak, abba nem halt még bele senki.
2023. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BaltaMacska ***** válasza:
28%

De idióta r*hadékok is írnak ide.

Kedves kérdező, ne hallgass ezekre a kapálós baromságot írokra. Igen segít! de ne add fel, mert több hét is ELTELHET, ez változó és utána sem konstans jó hanem hullámzó.

2023. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

#6 Na hát ez valóban nagy segítség: "ez változó és utána sem konstans jó hanem hullámzó"


Nehogy megpróbálj életmódot változtatni! Isten ments! Szedjed a bogyót!

2023. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
7-es nyilván fogalmad sincs róla, hogy miről beszélsz. Hogy változtasson életmódot az, aki alig tud felkelni az ágyból, mert rögtön rosszul lesz, és pánikrohamai vannak? Volt hogy minden fürdés után órákig mozdulatlanul feküdtem, annyira kimerültem. Inkább ne okoskodj.
2023. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
48%
Itt az ideje hogy megosszam én is a tapasztalataimat. Több mint fél éve szedem a scippát. Szorongásos zavarral küzdök már nagyon régóta, fél évvel ezelőtt nagyon eldurvult. Ráment a mindennapjaimra. Kényszergondolatok, 0-24 szorongás, alig tudtam elaludni, folyamatosan fáradt voltam. Mintha kezdtem volna megőrülni. Ne hallgass azokra a válaszolókra, akik itt okoskodnak úgy, hogy nem tudják milyen ha mentális betegséggel küzd valaki. Le kell őket szarni. A frontint én 2 hónapig szedtem körülbelül. Éreztem, hogy már nincs rá szükségem ezért magamtól leraktam. A scippát ugyebár szedni kell tovább. Én az elején féltem elkezdeni a gyógyszer szedést, de egyáltalán nem bánom hogy elkezdtem. Teljesen megváltoztatta az életem. Nem szorongok olyan dolgoktól, amiktől régebben szorongtam. Egyből nem fogod érezni a változást. Majd csak hónapokkal később.
2023. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Marhára félreértitek az egészet. A mentális problémák gyógyíthatatlanok, pont azért mert mentális dologról van szó. Honnan tudod megállapítani, hogy mikor gyógyult valaki? A tériszonyos felmászik a létrára? A pszichopata nem gyilkol? A depressziós mosolyog? A mániás nem megy az idegeidre? A hypochonder tényleg beteg lesz? A borderline nem szívja ki belőled az életet? Ezek az "eredmények" csak tűrhető állapotok, nem olyan mint a rákmentesség.

Mi van a gyerekeikkel ezeknek? Öröklik a hülyeséget vagy csak egy véletlen félrenevelés okozta a problémát? Jó dolog, ha egy mentális betegnek gyereke lehet?

Nem akarok elkeseríteni senkit, de a stressz a világban még több és rosszabb lesz ahogy telik az idő. Az erőforrások fogynak az egymás iránti türelmünkkel együtt. Az értékes emberi élet rohamosan elértéktelenedik. Kutya sem fog törődni veled, hogy kimászol-e az ágyból vagy ki akarod nyírni magad. Ha tudsz fizetni, akkor biztos kitalálnak neked valami legális drogot, egyébként nyugodtan megdögölhetsz.

Ezért a legnagyobb jóindulattal mondom, hogy: "Segíts magadon és az Isten is megsegít!" Vagyis ha tudsz változtatni a gondolkodásodon/viselkedéseden akkor a problémád nem egy rendellenesség csak egy mélypont és joggal lehetsz büszke magadra, hogy kiálltál egy nehéz próbát az életben. Azonban, ha nem tudsz változtatni akkor esélyesebb, hogy genetikailag vagy hibás valami ioncsatornád stb szarul működik és semmi sem fog segíteni.

2023. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!