Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek hogyan sikerült leküzden...

Kinek hogyan sikerült leküzdenie a pánikbetegségét? TIppek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sok-sok idő kell hozzá. És persze egy megfelelő partner. Számomra érthetetlen az egyének betegségei.
2023. máj. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

"Számomra érthetetlen az egyének betegségei"


Számomra meg ez a mondat, pedig többször elolvastam, fogalmam nincs, mit akar jelenteni...



Kerdezo, anno én pszichiáterhez jártam. Ő tanított pár figyelem elterjedési technikát, amit -időben alkalmazva- el lehet kerülni a panikrohamot. Tökéletesen működött úgy 20 évig. Az utóbbi egy évben viszont nem segít, így épp most kezdtem bele egy új terápiába most épp egy pszichológussal

2023. máj. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Nekem két dolog segített.

1) Sokszor átestem rajta, így mikor mostanában jönni akar, tudatosítom magamban, hogy ez ugyanaz, ugyanúgy nem lesz bajom, mint eddig sem.

2) Ez az elsővel együtt hatékony: Valakivel elkezdeni beszélgetni, akár telefonon hívni szülőt stb

Ez annyiban jobb, mint a simafigyelemelterelés, hogy ott van valaki, aki előtt nem akarsz pánikolni.


Továbbá a megfelelő alvás csökkenti a rohamok esélyét.

2023. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor múlt el,amikor elfogadtam,hogy meg fogok halni,és már nem féltem tőle.
2023. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy farok, aki mindenkit lepontozott.
2023. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!