Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne akarjak...

Mit tegyek, hogy ne akarjak mindig egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Depresszióban szenvedek és alig bírom rávenni magam, hogy emberek közé menjek, mert szorongást okoz stb. Otthon is akkor nyugszom meg ha egyedül vagyok mások idegesítenek, nincs kedvem beszélgetni. Pedig szeretném jól érezni magam másokkal de inkább megyek a szobámba, hogy egyedül legyek. De közben meg magányos vagyok, úgy érzem senki nem ért meg, senki nem vesz komolyan, lenéznek az emberek. Mit tegyek, hogy ez elmúljon ez az érzés?

2023. máj. 14. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Pedig a kimozdulás segítene, főleg, ha van kikkel. Amúgy egy édes bujós cica sokat tud segíteni, amennyiben képes vagy gondozni. Nekem rengeteget segítettek a cicáim. Jobb lett az életem tőlük.
2023. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Megértelek, én is így vagyok, kitartást.
2023. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Keress kisebb társaságot. Én is így vagyok vele, jobban érzem magam egy 10 főnél nem több társaságban mint egy hatalmas tömegben
2023. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
47%
Menj el egy forgalmas helyre. Ülj le egy padra és figyeld az embereket. Próbáld meg kitalálni, melyiknek mi a munkája. Családos-e,vannak-e gyerekei. Először csak néhány percig maradj, és közben legyen mindig ott a gondolatodban, hogy bármikor felkelhetsz és továbbállhatsz. Tedd ezt szokásoddá. Ehhez nem kell sok, csak 18-20 nap. A végén már alig várod majd, hogy mehess. Akkor lassan emeld az ezzel töltött időt. Aztán léphetsz is egy szintet, megismerhetsz arra érdemes személyeket.
2023. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!