Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichológiai oka...

Milyen pszichológiai oka van,hogy ragaszkodok egy mérgező emberhez,aki csak bántani tud lelkileg?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy rossz nekem mert lehúz.És tudom,hogy ki kéne ebből a kapcsolatból lépni.Nem is kapcsolat ez,inkább csak szex.

Úgy érzem,hogy nem kapok sehol sem szeretet,törődést,magányosnak érzem magam.Egyszer vagy azt mondja ,hogy meghiztam,egyszer vagy azt,hogy lefogytam,vagy hogy nem így nézek ki,úgy nézek ki.De csak éppen oda szúr.

És a vicc,hogy sok ilyen ember vesz engem körül.

A suliban is mindig szót ejtenek a kinezetemre.

Én épp hogy azt látom hogy jobban nézek ki,de ezek annyira elvették az önértékelésemet.

Az edző azt mondja ,hogy fejlődtem.

Mindenki mást mond hogy nézek ki,és tele vagyok ezekkel a mérgező emberekkel,állandóan vonzom őket.

De rájuk alapozók folyamatosan.

Ebben a kapcsolatban is,hívnak ugrok,és megyek.

Tiszta stresszes vagyok a vizsgák miatt is,munkahelyet keresek,de az önbizalmam a porban.

Egyszerűen nem tudok kilépni ebből a kapcsolatból,és nem tudom elengedni a bántalmazó emberek megjegyzéseit.

Ez számomra azért fáj,mert sokat megteszek azért hogy jól nézzek ki,és az evészavarom ami volt régen az utóbbi időben vissza jött,mert amikor egyszer azt mondták hogy hiztam,elkezdtem nem enni.

Nem bírom ezt már,egyszerűen úgy érzem hogy ezeknek az embereknek akarok bizonyítani ,és közben tönkre megyek

Mert én soha senkinek nem leszek jó.

Nem tudom hogy mi ez.

Nem volt jó gyerekkorom ,talán erre is vissza vezethető

Úgy érzem sehol nem fogok tudni teljesíteni ennyi önbizalommal.Az a kevés ami volt is,elvették.

Mit tegyek?Mi a baj velem ?


2023. máj. 15. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Társfüggőség, keress rá
2023. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el az Örökölt sors című könyvet. Mindenre választ kapsz. (Röviden: igen, a gyerekkorod...)
2023. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szereted magad, ezért ő is így bánik veled. (nem szeret)
2023. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezt a társfüggőség dumát rendszerint a pszichopaták mantrálják, akik képtelenek a kretén személyiségüknek köszönhetően 1 percet párkapcsolatban élni, élnének ők, de nincs ember, aki elviseli.

Itt gyk-n rendszeresen olvasom, érdekes, sehol máshol.

És ezek a szerencsétlenek magyarázzák el, hogy élj párkapcsolatban egyéb kategóriákban itt.

2023. máj. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!