Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha megtudja a...

Mi történik ha megtudja a pszichiáter?

Figyelt kérdés

Nem mondtam el ezeket, mert félek, hogy önveszélyesnek nyilvánít és bezárat miatta de talán el kéne...

Ha nagyon feszült, ideges vagyok megszúrom magam ollóval vagy késsel, megütöm magam vagy az asztal sarkába ütöm a kezem, hogy lila foltos legyen. Néha szoktam alkoholt inni a nyugtatóra de nem sokat.



2023. máj. 16. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha van annyi önkontrollod, hogy sose buktál le ezekkel, akkor teljesen ura vagy a tetteidnek és beszámítható vagy. Most már bátran dicsekedhetsz az orvosodnak.
2023. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Pedig jó, ha őszinte leszel a dokival, mert félre kezel a hamis adatok miatt.Ha gyógyszeres kezelésre kerül sor. Lehet, hogy rossz gyógyszert ír fel. Mellékhatásként ki fog nőni meg egy bal karod. Utána joggal mondhatják rád, hogy két balkezes vagy.
2023. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Ezek miatt nem zárat be, mondd el neki nyugodtan. Szokott ő ennél cifrábbakat is hallani. És minél több mindent árulsz el magadról - tudom, ez nem könnyű -. ő annál pontosabb diagnózist tud készíteni és a kezelés is hatékonyabb lesz.
2023. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
67%

Tudod...néha én olyan ideges leszek, hogy ököllel bele verek a falba, vagy ahova érem... ez van.

Csak akkor csinálom, mikor egyedül vagyok.


Mindenki egy halál nyugodt, csendes, rendes nőnek tart. Ami így van...de mikor már a sok elnyelt sz@rtól robbanok, akkor ki kell adnom. Szép vagy nem, hát ez a helyzet.


Mégis teljesen normális és beszámítható vagyok, és ha elmondanám ezt egy pszichiáternek, akkor tuti nem záratna be. Inkább javasolná, hogy vezessem le ezeket más tevékenységgel. Stb.

2023. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!