Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fesztivál szociális szorongással?

Fesztivál szociális szorongással?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé szorongós típus vagyok, és nem tudom, hogy ezzel lehetne-e menni fesztiválra. Idén nyáron el akartam menni valamilyenre de utánna mindig megszólal bennem egy hang, hogy úgyse élvezném a szorongás miatt.

Valakinek van hasonló tapasztalata? Fel tudott oldódni?



2023. máj. 17. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
bas sz be
2023. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A szociális szorongáson segíthet is, agorafóbiával viszont ne
2023. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem feloldódott, mert körbe voltam véve hasonló zenei ízlésű emberekkel, és tényleg olyan családias hangulat volt, hogy nem szorongtam semmin. Persze nem azt mondom, hogy random emberekkel beszélgettem, de 0 alkoholfogyasztással jól tudtam érezni magam. És nem egyedül voltam, azért ez is nagyon sokat segített.
2023. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Én pár hete voltam fesztiválon, bár csak egy délutánt+estét. Én iszonyat szorongós vagyok, annyira hogy a legalapabb dolgoktól is pánikolok. Például a buszon is félek egyedül utazni, szorongok, mert rossz tapasztalatom van. Viszont amikor ott voltunk a fesztiválon egész jól éreztem magam. Idióták mindenhol vannak, arra lélekben fel kell készülni, de a koncerten már jól fogod érezni magad, csak próbálj arra gondolni hogy mennyire vártad és szereted az adott énekest/bandát, és hogy ez egy jó élmény lesz :) csak próbáld figyelmen kívül hagyni a többi embert
2023. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2023. máj. 18. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:
döntsd el, melyik az erősebb. a szorongásod, vagy, hogy el akarsz menni.
okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!