Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallgattam egy szomorú zenét...

Hallgattam egy szomorú zenét és azóta úgy érzem hogy sírnom kell, mi a jobb ha sírok vagy ha elfojtom és elfoglalom magam?

Figyelt kérdés
Nincs semmi baj egyébként , csak egyedül leszek és akár az elsőre is lenne lehetőség.

2023. máj. 18. 09:58
A kérdező szavazást indított:
Ha sírsz
Ha elfoglalod magad
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor még nem hallottál a Dreariness-től zenét...
2023. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Nyilvánvaló, hogy nem a zene miatt sírsz, hanem alapból benned volt az elfojtás egy szomorú dolog vagy akár elraktározott trauma miatt.

Mindig segít, ha megnevezed az érzéseidet. De nagyon pontosan és őszintén.

Nem lehet elfojtani, max. befelé sírni. A könnyen valamerre elfolynak, vagy kifelé az arcodra, vagy befelé a lelkedre. Ha befelé folyik, megbetegít valami módon. És ha lehet, ne legyél egyedül majd, mondd el valakinek az érzéseket, de olyannak, akiben megbízol. Nem kell, hogy megoldásokat mondjon, nem az a lényeg. Hanem hogy belőled felszakadjon, aminek kell, és jobban lásd, mi a gond, és mi lehet a megoldás.

2023. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Ja, szerintem is a zene valamit eszedbe juttatott. De azért hallgathatsz vidám zenét is!

Én amikor depressziós vagyok, a dögletes zenék segítenek, mert vigasztalnak. Bár nem mind és nem mindig. Néha még a vidámakat is elviselem. :-O

2023. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
A sírással a sok feszkó kijön belőled. Sírj nyugodtan
2023. jún. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!