Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dürohamot kaptam és a fejemet...

Dürohamot kaptam és a fejemet a falba vertem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mikor megtudtam egy tesztem eredményét amire nagyon sokat készültem (mivel rosszul sikerült) hirtelen úgy éreztem, hogy semminek nincs értelme az egész világra dühös lettem és annyira kiakadtam, hogy a dolgaimat elkezdtem szétdobálni a szobámban és a fejemet a falba verdestem, úgy, hogy véraláfutásos lett és fáj. Úgy lett vége, hogy felhívtam a lelki segélyt és segített lenyugodni, de utána még sokáig depisnek éreztem magam kicsit még most is az vagyok. Sajnos ez nem az első alkalom, de ennyire durván nem szokott fájni utána a fejem. Mással is szokott ilyen lenni? Ez normális? Mit tudnék tenni ellene? Mert most elég nyugtalan vagyok kicsit félek is magamtól, hogy újra dührohamom lesz és valami rosszabbat teszek. Hiába tudom, hogy ez rossz dolog mégsem tudom abban a pillanatban megállni.

2023. máj. 19. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgy rávágtam a nyomtatóra, hogy a kisujjam hónapokig fájt után, valószínűnek tartom, hogy elrepedt. Azóta visszafogom magam. Ha lesz valami komolyabb bajod meglásd jobban visszafogod magad.
2023. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, de ne félj! Keress egy jó pszichológust és majd ő segít ezen. Az a teszt meg biztos nem ér annyit hogy magadat bántsd miatta.
2023. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Neked fájt,nem nekem.
2023. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én a falat szoktam verni dühkitöréseimben, de mióta megfájdult a csuklóm és előjön napokra ha csapongok, le kellett szokjak róla. de maga a viselkedés sem normálisnak van bélyegezve
2023. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
A teszt nem sikerült te meg ilyeneket csinálsz. Amikor a gyakorlati életben nem az van amit te jònak gondolsz mit művelsz? Az ilyen ne tesztet ìrjon hanem költözzön tanyára.
2023. máj. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmi gond, nekem csajok miatt volt már véres a kezem számtalanszor. Volt, hogy puszta kézzel törtem be egy üveget kb. Bruce Lee mozdulattal, és hasonlók. Most egy kicsit profán lesz, amit mondok: de egy jó nagyot kell élvezni, ha kell 4-5 alkalommal egymás után és nyugodt leszel.
2023. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"csajok miatt volt már véres a kezem számtalanszor." lol, hát nem mensikor kell őket ujjazgatni :D
2023. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem! Ahonnan jövök ezt úgy hívják hogy csìra hülyegyerek!😆
2023. máj. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!