Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem egyre jobban,...

Miért érzem egyre jobban, hogy kilépek az élők sorából hamarosan?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Mielőtt valaki írja, járok pszichológushoz, és lókukiban sem segít. Nem is fog, nem mindenható.

Súlyos depresszióm van, sok öngyilkossági kísérlettel. Nagyon gyarló gyerekkorom van, egy paranoid anya és egy kábítószer kereskedő apa mellett, akit már 10 éve nem láttam. Sok nélkülözésem volt, nem volt gyerekkorom, és barátaim sem. Családom sem volt. A szeretve lenni érzés, vagy ha elutazok VALAKIVEL az nekemismeretlen érzés. Megőrjített, hogy suliban volt barátaimat néztem az érettségiig aztán velem senki... borzalmas egyedül utazni, de nekem el kell utazni, mert otthonról csak menekülni lehet, ahol lakom az egy putrifészek (mint város).

Nem szeret senki. Most egy másik sráccal baratkozom, de ő vele már negyed annyi interreakcióm sincs mint pl 2 hete.

Igazából tudom, ha lenne mellettem egy barát, egy "társ" aki kísér, írna, elmenne velem vagy bármi teljesen más lenne nekem, lenne egy támasz. De engem senki sem szeret.

Egyre jobban azt érzem,hogy semmi értelme sincs élni. Én már egy depressziós ember vagyok, senkim se lesz, mindvégig egy magányos senki leszek. Múlthéten is megpróbáltam magam ölni, pszichológus csak elmosolyodott rá, kb ennyire segítőkész. (Nem úgy, kínjában, hiszen ő maga mondta hogy csoda az, hogy ilyen élethelyzetből valaki nem halott már)



2023. máj. 20. 18:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha nagyon számít fiú vagyok, mert volt már hasonló kérdésem, ahol kaptam 6 privát üzenetet, hogy lány vagyok-e, azt mondtam nem, ezután egyik sem írt semmit
2023. máj. 20. 18:38
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Szia, nem tudom milyen a spiritualis hattered, de a depresszio gyogyitasat a pszichologusok elott feltalalta mar az emberiseg, csak a nyugati kulturabol kikopott.

Nezegethetnel a regi korok megoldasa utan az interneten: csak lehet nem magyarul irjak le/ mondjak el, hanem pl angolul...

2023. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van valamilyen egészségügyi problémád/betegséged?
2023. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Mielőtt valaki írja, járok pszichológushoz, és lókukiban sem segít. Nem is fog, nem mindenható."



Talán pszichológust kellene váltanod.


Ide csak annyit vetnék közbe, hogy a pszichológusnak nem is az a feladata, hogy helyetted oldja meg a gondjaidat, ahogy az sem, hogy megmondja a tutit. Ha ezt várod, akkor tényleg időpazarlás oda járnod.

A pszichológus feladata az, hogy rávezessen arra az útra, amivel magadat ki tudod húzni a kátyúból. Nem ő teszi meg helyetted.

2023. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, az a baj hogy nem vezet rá. Olyan hülyeségeket mond, hogy az ég leszakad. Például menjek munkába mert biztos kapok szállást. Munkába akarok menni de az nem úgy megy hogy rögtön adnak szállást.
2023. máj. 22. 09:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlóan szar gyerekkorom volt, csak az én apám alkoholista. :)


Én mai napig "csodálatosan jó" körülmények között élek, ahová a barátaim nem merem hívni. Nos?

Mi lett belőlem?


Egy boldog ember, aki bármit megad másnak és küzd amiért csak tud. :)



Egyszer kell fellalni, de akkor sikerülni fog. :)

2023. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy minden területen, sajnos itt is vannak olyan "szakemberek" akik csak elrettentő példának jók. Sanszos, hogy a te pszichológusod is ezt a tábort erősíti. Válts!
2023. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
2023. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem biztos hogy felvennék őt légióba,utolsó :D
2023. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!