Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam kisé depress...

Miért érzem magam kisé depressziósnak színház után?

Figyelt kérdés
Ugye nem én vagyok az egyetlen?

2023. máj. 21. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szinhaz, de mi tortenik? Katarzis utan, vagy egy langyos esti program?
2023. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tetszett a darab ahogy el volt játszva és az is lehet, hogy nehéz darab volt még nekem
2023. máj. 21. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen természetes, ha lehangoltnak érzed magad, miután olyan előadásra szántad az estédet, ami nem tetszett, vagy neked még nehezen befogadható. Erre azért még ne használd a depreszio szót, komlyabb dolog az ennél.

Éreztél valaha ilyet neked tetsző előadás után?

2023. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem biztos hogy így érezném magam, ha tetszett volna. De kiderült nem rég, hogy beteg vagyok, lázas lettem, szóval azért is érezhetem így magam.
2023. máj. 21. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
A depressziósnak érzem magam egy dologtól és a tényleges depresszió érzése azért nagyon nagyon más dolog. Össze nem hasonlítható a kettő. Az előbbi egy sima, egészséges lehangoltság érzése, míg az utóbbi egy súlyos betegség.
2023. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom, én nem a súlyos betegségre gondoltam.
2023. máj. 21. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Akkor ezert voltal punnyadt. De amugy egy darab, ami vagy nem erted, vagy talan nem tetszik, igazabol egy unalmas elcseszett este, ea magadban keresed a hibat.

Bevallom, en utalom a szinhazat mint olyat. Szerintem termeszetellenesen ordiroznak. A dramat igenis szeretem. Hangjatek, tv feldolgozas formaban, sot, olvasva es kepzeletben hallva szeretem. De en nem erzek kulturalis elmenyt szinhazban, bevallom.

2023. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mer lehett volna olyan is, hogy izgalmasabbnak találd.
2023. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!