Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék visszakerülni a...

Hogyan tudnék visszakerülni a normál helyzetbe?

Figyelt kérdés

4 év droghasználat után sikerült leszokni, már 5 hónapja tiszta vagyok. Lehet, hogy ez nem tűnik soknak viszont kezd jobbra fordulni az életem minden szempontból.

Sajnos a drogok miatt a gondolkodásom és a mozgáskoordinációm sokat romlott. Gyakran érzem azt, hogy elfelejtek dolgokat, nem tudom magam jól kifejezni, egyszerű számolások problémát okoznak és nagyon ügyetlen vagyok. Ezek még régebben nem voltak jelen, a drogozással együtt jelentek és erősödtek meg ezek a problémák.



2023. máj. 21. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

teljes vérkép, laborvizsgálat, hátha csak vissza kell pótolni egyes vitaminokat.

omega 3, ginseng, ginko biloba - amiket még érdemes lehet...

miről szoktál le?

2023. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Nem ártana egy vértisztitás, - csalán teával ez a legerősebb vértisztitó gyógynövény! Kellene szedned Kurkumát, nagyon jó a fejnek, gyulladáscsökkentő hatása van, erősiti az immunrendszeredet .
2023. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Vitamint és omega 3 jelenleg is szedek. Laborvizsgálatra mindenképp el fogok menni és kurkumát is szedni fogok, viszont én úgy gondolom, hogy az én problémám kissé súlyosabb. Nem tudom pontosan hogyan működik ez az agyban de szerintem ott történt ez a leépülés.

2023. máj. 21. 23:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Amire volt lehetősség, mindent kipróbáltam. Herbál, fű, kokain, speed, extasy, kristály. De főként füveztem, azt szinte minden nap.
2023. máj. 21. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:
miről szoktál le?
2023. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

idővel javulni fog.

némi sport is bejátszhat: kondis edzés + laza kocogás. segíteni fog

2023. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Amelyik agysejtedet kinyírtad, az visszanőni nem fog. A memória és a gondolkodás javítható olvasással és tanulással, vagyis az érintett agyi területek rendszeres használatával. Nincs olyan gyógyszer, ami visszahozhatná a drogok előtti állapotot.
2023. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hónap alatt ne várj csodát, ettől több idő kell. Szedj Milgammát is, összes vitamint tartalmazza ami az idegrendszered gyógyítja
2023. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!