Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül érzem magam az emberek...

Egyedül érzem magam az emberek közt. Ez feltétlenül baj?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok, de nem is vágyom különösebben emberek társaságára. Az egyedüllét nem zavar, inkább csak bizonyos helyzetekben nincs kihez fordulnom, és ez félelemmel tölt el. De önmagában a társaságkerülés feltétlenül probléma?
2010. okt. 10. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt megértem, hogy általában nem vágysz társaságra. De biztosan van testvéred, szüleid, szomszédod. Vannak emberi kapcsolataid, barátaid, akikkel nem feltétlenül kell napi szinten találkozni, de mégis számíthattok egymás segítségére.

Ha nem fordítod az arcod néhány ember felé, miért forduljanak ők feléd?

2010. okt. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen vannak rokonaim, ismerőseim. De sajnos nem különösebben vágyom hosszabb idejű együttlétre velük. Persze ünnepek idején együtt vagyunk, de másra nincs igényem. Nekem ez nem probléma, de lehet, hogy ez gond, csak én nem érzem annak. Ezért kérdeztem, hogy gond lehet-e az, hogy kerülöm az emberek társaságát.
2011. febr. 1. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!