Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van pszichológia szakos lány...

Van pszichológia szakos lány aki gyakorlati alanyt keres?

Figyelt kérdés

Lelki problémáim vannak, már össze vagyok zavarodva. Nem tudom megoldani egyedül. Nem tudok akárkivel beszélni a gondjaimról sajnos. Voltam pszichológusnál, de nem érzem, hogy igazán foglalkozott volna velem. Arra gondoltam ha lenne olyan lány aki székesfehérvári vagy környéki és ezt tanulja (és nem mellesleg szereti a kihívásokat), tehetne velem egy próbát amolyan gyakorlatként. Nem kell félre érteni! Nem hiszem, hogy el tudom mondani akárkinek. És elsőre sem, ez biztos. Pszichológia és szexuálpszichológia is benne van szerintem.

Beszólós, kötözködős hozzászólásokat kérem mellőzni, van azok nélkül is elég problémám, aláztak már meg elegen, köszönöm...



2023. máj. 22. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Rosszindulat nélkül: azt hiszed egy tanulóval többre mész mint egy végzett szakemberrel? Vagy a lényeg hogy ingyen legyen? Arra keress alapítványt, mert egy tanuló sokat árthat.
2023. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg : totálisan etikátlan lenen ha félig képzettként szórakozgatna, aztán vagy ront a helyzeten, vagy nem. Aki ebbe belemegy, annak semmi helye a pályán. Még végzett pszichológusok SEM csinálhatnak minden terápiát.
2023. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallgató nem foglalkozhat veled gyakorlás céljából sem. Ahogy a második válaszoló írja, abszolút etikátlan lenne, és a kompetenciahatárok átlépését jelentené.
2023. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Lanyt keres es szexualis temaban is beszelni. Aha. Kicsit sem atlatszo;D
2023. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az első 3 választ köszönöm. Ezt a részét nem tudtam. A lényeg a meghallgatás lett volna, csak azért gondoltam a pszichológia szakra, hogy hátha másképp tud hozzászólni, tanácsot adni mint más.

A 4-es válaszolónak: higgy amit akarsz. Fent is leírtam, hogy nem kell félre érteni. Persze nem tudom mit is vártam ezen az oldalon... Örülök ha neked van kivel megbeszélni dolgokat, illetve mindent is meg tudsz beszélni azokkal akik körülvesznek. Nem kérek választ tőled erre (sem).

2023. máj. 23. 05:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is lebeszélnélek a hallgató vagy frissen végzett pszichológusról. Inkább klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát keresnék a helyedben.
2023. máj. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Megfogadom a tanácsotokat (részben), úgyis biztosan sokan félreértették... A kérdés tárgytalan. Majd próbálom valahogy megoldani szakember nélkül. :(

2023. máj. 23. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Aha es most jott a sajnaltatas is. Jaj ez a gyenge jatszmazas.:) Nagyon aranyos. Beszokott jonni maskor is?:)
2023. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak annyira jön be mint neked a bunkózás. Minek szólsz hozzá ha csak belerúgni tudsz a másikba? Nem sajnáltatom magam, tényt közöltem, ennyi. Mint írtam, a témát elengedtem. Az ilyenekre mint te pedig végképp nincs szükségem, mert csak lejjebb húzni tudod az embert...
2023. máj. 24. 10:30
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Mert atlatszo vagy. Ha valos segitseg kell akkor ott a tb vagy magán. Magánnál már olyat valaszthatsz akit szeretnel a jatszmazasodra, csak ott nagy esellyel majd atlatnak rajtad.
2023. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!