Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet ezt heverni valamikor?

Ki lehet ezt heverni valamikor?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat bántott az anyám, soha nem mondta hogy szeret, nem ölelt meg. Csak negatív jelzőkkel illetett , kb 6 éves korom óta. Nincs önbizalmam és gyakran szorongok ,mindig tehernek érzem magam mindenhol. Voltam pszihológusnál, elmagyarázta hogy nem az én hibám hogy az anyám nem képes szeretni. Ezt megértettem, de ennek ellenére is így érzem magam a mai napig, ahogyan bánt velem, amiket mondott rám. Hogyan tudnám elfelejteni vagy kitörölni az emlékeimből? Van erre valami terápia? Vagy meditáció?

2023. máj. 22. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Biztos ez az önbizalom hiányod oka? Miért nem jársz még pszichológushoz, ha nem érzed jól magad?

Nem elfelejteni kell, hanem feldolgozni ezt a traumát, jó úton haladtál, csak vissza kell térned az ösvényre.

2023. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!