Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek dührohamai és...

Ha valakinek dührohamai és öngyilkos gondolatai vannak akkor kevés a pszichológus? Pszichiáter kell?

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 04:41
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Meg kéne keresni az okait. Tipik drogosokra jellemző vagy akik nyugtatót szednek.

Ha kemikáliák nélkül is ilyen akkor talám pszichologus de az is caak tünetileg tud kezelni viselkedés vagy kognitív terápiával dühkezelési modszertan hogyan vezesd le másképp, és azt alkalmazásba tenni hogy kialakuljon mint reflex.

De sz.rt se érnek a pszichologusok.

2023. máj. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
A sok hülye lepontoz. Mikozben én latom az örjőngò tinit az intézetetben aki szúrja magát ahogy tör zúz amikor rohamai vannak, miközben tudok egy rakat öngyilkosságrol is nyugtatok mellékhatása miatt esjelen voltam nárcik kezelésénél.is.
2023. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Rendszeres futas kell neked a szabad levegon lehetoleg. Ma kezdd dl
2023. máj. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
#1 Igen le vagy pontozva mert hülyeséget beszélsz... én is ilyen állapotban vagyok úgy, hogy nem szedek semmit, meg nem is szedtem.
2023. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!