Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt ürül ki az...

Mennyi idő alatt ürül ki az antidepresszáns?

Figyelt kérdés
(Scippa 10mg) Nekem nagyon szétrombolta az agyamat ez a szer, néha hirtelen azt se tudtam hogy holvagyok/kivagyok, amióta elkezdtem felezni az adagot már sokkal jobban éreztem magam, ma hagytam el teljesen, most 80szazalekosnak érzem magam, mennyi idő mire teljesen kiürül a szervezetből?

2023. máj. 24. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ meddig szedted egyébként, hogy ilyen lazán elhagytad? Nekem olyan durva elvonási tüneteim voltak, hogy felezni esélyem sem volt. De egyébként ha jól emlékszem teljesen olyan pár hónap alatt.
2023. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2honapig szedtem, 3.honapban szoktam le szép lassan, a kis negyedeket is feleztem a végén, aztán így lassan sikerült, rendben köszönöm szépen a választ :D
2023. máj. 24. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ohh ertem hat en 1-1.5 ev utan kezdtem el lehet ez is kozrejatszik
2023. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48 óra
2023. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!