Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa gyogyszert irtak nekem...

Scippa gyogyszert irtak nekem szorongasra. Lehetseges az hogy tegnap delutan 5 kor bevettem fel szemet es masnapra mar nagyon rosszul lettem?

Figyelt kérdés

Hanyinger hanyas szedules hidegrazas remeges gyengeseg…

Most vettem be eloszor es lehetseges hogy fel szemtol mar ilyen rosszul vagyok?


2023. máj. 27. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy egyúttal valami vírust is összeszedtél. Várj a következő adaggal, amíg csitulnak a tünetek és tudsz beszélni az orvosoddal.
2023. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
ezek simán lehetnek SSRI (úgy általában a gyógyszer csoportra értem, beleértve a scippát is) mellékhatások. Általában ezek néhány napig tartanak. Szólj az orvosodnak róla ha van kontakt hozzá de általában ilyenkor azt szokták mondani ,hogy vagy 1 héti szedd így is.
2023. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem hogy jobb lesz mert ez borzaszto :(
2023. máj. 27. 11:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Fel szem miatt egesznap ennyire rosszul lennek? :/ foleg hogy tegnap vettem be nem is ma
2023. máj. 27. 15:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is mellekhatás. Van akinek az első hét pokol lesz, apukám szedte ugyanezt a gyógyszert. Azt mondta 60 nap után kicsereltek tőle, jó értelemben. Szoktak mellé írni valami benzo keszitmenyt az elején, de ezt már orvos ítéli meg.


Amúgy én is szedtem hasonló gyógyszert de úgy megijedtem a tunetektol, hogy én teljesen abbahagytam

2023. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En is szedtem regebben ssri t (citaloprant franc se tudja mar milyen neven). Ezek a mellekhatasok nem jottek elo. Viszont a motyeszra igen rossz hatassal voltak. Nem derult ki milyen nemu vagy de ha fiu akkor erre is kell sajnos keszulni. En ezert hagytam abba a szedeset. Vagy ket honapot birtam ki. Nem mult el a mellekhatas. :( a szerszam hasznalhatosaga magasabb prioritassal birt :)
2023. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Reggel kellett bevennem, ráment a délelőttöm ugyanezen tünetekkel gubbasztottam a kanapén. Lecserélték.
2023. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat nalam nem ez leget a hond mert meg ma is hanyok stb valami virus lehet :-
2023. máj. 28. 10:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, nézd meg a gyógyszer felezési idejét

.


Egy rivotril pl 2 nap alatt ürül ki a szervezetből. De ez csak tipp, lehet simán beteg vagy

2023. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27-32 órát ír a Google, szóval simán alapból több idő mint egy nap
2023. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!