Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus részéről ennyi...

A pszichológus részéről ennyi volt?

Figyelt kérdés

Extrém módon önbizalom hiányos, szorongó ember vagyok, egy közelmúltbeli csalódás teljesen a padlóra küldött lelkileg. Egy fiatal pszichológusnőhöz jártam, aki a hatodik alkalommal közölte, hogy nincs meg hozzám a kompetenciája, és majd ajánl mást, egy klinikai szakpszichológust, illetve szerinte pszichiáterrel is konzultálhatnék. Én lesokkoltam ettől. Bár korábban említette egyszer, hogy tulajdonképpen benne van a pakliban, hogy akár pszichiáter segítsége is szükséges lesz, de én úgy érezte, jó úton haladok az utóbbi időben. Igazából már az utolsó beszélgetést sem akarta végigvinni, mert megkérdezte, hogy abbahagyjuk-e, merthogy látja, megakadtam ettől... Meg utána is folyton az órát leste. Én ettől eléggé rosszul éreztem magam. Utána órákig sétálgattam, parkokban sírdogáltam...

Másnap küldött egy e-mailt, amiben két szakpszichológust ajánl. Viszont én erre azóta sem válaszoltam. Lassan egy hete...

Az ő részéről le van tudva a dolog ennyivel, hogy írt egy levelet, és kész? El is lettem felejtve? Pedig amikor egy teszt azt mutatta ki, hogy nagy bennem a szuicid hajlam, akkor még úgy tűnt, aggódik értem. De ha már nem vagyok a páciense, hisz részéről be van fejezve a dolog, akkor már tök mindegy? Simán ki is nyírhatom magam?



2023. máj. 27. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

Ennyire nem unatkozhatsz, hogy a kitalált litaniadat potyogod fel 11kor szombaton.


A ki akarom nyírni drámai befejezes, a legjobb a végén. Több suicid barátom is volt, egyik se viselkedett így, mint te unatkozo "kedves" kérdező.

2023. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

Figyelemhianyos vagy az látszik, amikor már itt akarod ezt megkapni, mert senki se figyel rád a baráti körből akkor ott vmit tuti elrontottal, gondolom mindenki beleun a kitalált dolgaidba.


Keress egy munkát, tanulj, fejleszd magad, és végre hasznosan töltsd el az időd.. ezt javaslom

2023. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Lehet azért passzolt le, mert látja, hogy nem normális, ahogy hozzá viszonyulsz. Amúgy meg igen, részéről ennyi. Nem a barátja voltál, hanem a páciense. Ha minden páciens miatt aggódna, akkor szerencsétlen tönkre mennek egy év alatt lelkileg.
2023. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1


Nem akarom kinyírni magam (a szüleim miatt nem lennék rá képes), csak bánt, hogy ennyivel le lettem tudva.


Nem kamu a dolog, de higgy, amit akarsz.

2023. máj. 27. 22:31
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Inkább örülj, hogy belátta, hogy nem tud neked segíteni. Bár nem egy jellembajnok az illető, mert már az első konzultáción tudnia kellett. Ennyi a történeted. Kitartást. Lehet jobban járnál ha kérdésben kiírnád, hátha tud valaki segíteni neked, mert már járt a cipellődben, és sikeresen ki tudott mászni a problémából. Sosem tudhatod. Gyógyulást kívánok neked:)
2023. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Írj, ha gondolod, meghallgatlak
2023. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%

Akkor meg minek irkalsz ilyeneket, ha nem gondolod ugy, jo moka?


Tuti nem vagy százas, mint valami narcisztikus kisgyerek

2023. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

Aki öngyilkossággal fenyeget majd 5 perccel később magától leirja, hogy sose lenne rá képes ott valami nagy gond van fejben.


Talán túl kényelmes eletet élsz, aki tovább akarja élni, és szereti ha sajnaljak.

2023. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem fenyegetek senkit.

Csak elvileg a teszt ezt hozta ki (és kár tagadni, néha gondolok rá), ehhez képest meg könnyű szívvel elengedte a kezem. Engem ez nagyon bánt. És úgy érzem, nincs erőm újrakezdeni...

2023. máj. 27. 22:41
 10/19 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem itt már nem tud komolyan venni senki, inkább töröld a kérdést
2023. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!