Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, már az öngyilkossá...

Mit tegyek, már az öngyilkosság sem megoldás?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy ha meghalok ugyanúgy szenvedni fogok, és ugyanúgy magányos leszek. Vannak szellemek, hiszen rengeteg kisgyerek látja a szellemeket, be is szokták mérni őket. Szellemek magányosak, nem élvezik az egészet.

Viszont én szenvedek. Magányos vagyok én is, senki nem szeret, depressziós vagyok. Nincsenek barátaim se senkim.



2023. máj. 28. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkepp csinald vegig az eletet.
2023. máj. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Akkor pont itt az ideje, hogy Jézushoz fordulj-sosem leszel többet magányos:) Unatkozni viszont nem fogsz az tuti:)
2023. máj. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

Utolsó válaszolóval egyetértek.

Fordulj Jézushoz. Ő segít rajtad. Olvasd a Bibliát! Ha még nem olvastad mélyebben, javaslom kezdd az Újszövetséggel!

-Egy másik válaszoló.

2023. máj. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Hát ha a szellemekbn hiszel, akkor neked valóban valamelyik vallás lehet a megoldás. Nem feltétlenül a keresztény, talán van más, ami békét ad neked.

Én nem hiszek az ilyen ezo dolgokban.

2023. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan ha magányos vagy!
2023. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!