Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megint egy kudarcba fulladt...

Megint egy kudarcba fulladt barátkozás. Mit tegyek? Öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Elegem van a magányból, elegem van hogy senki nem szeret. Mindenből elegem van, hogy barátkozni próbálok és sohasem sikerül. Meg akarom magam ölni. Ebből nincs kiút. Pszichológus sem segít semmiben.

2023. máj. 31. 16:46
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Kudarcba úgy fulladt, hogy találkoztunk de a találka után ignorál.. ez már a második ilyen eset.
2023. máj. 31. 16:47
 2/41 anonim ***** válasza:
66%

Járj el, csatlakozz netes csoportokra, beszélgess, rajongói körökben nézz szét, és idővel kialakulhat. Nekem úgy lett volna barátságra lehetőségem, hogy összhangban voltam egy lánnyal, akinek eladtam könyveket, de sajnos pont eléggé mélyponton voltam, tehát hagytam. Egy régi barátomat neten ismertem meg, a Csábításból Jelesen kezdtünk levelezni, kb két évig, míg találkoztunk személyesen egy rendezvényen. Hét évig voltunk barátok, utána ellaposodott a kapcsolat, nincs igényünk egymásra. De amíg tartott, az nagyon kellemes volt, nem hagyott sebet.


Ha görcsösen keresel, aligha fogsz találni bárkit. Éld az életed, legyenek hobbijaid, próbáld ki magad, és közben becsatlakoznak. Ha lehetőséged adódik, élj vele. Írtam az eladást. Sok mással megesett, hogy hosszan elbeszélgettünk az eladást követően, terelgetve akár hosszabb is lehetett volna.


Akit most a barátnőmnek mondok, egy netes regényt követtünk, kommenteltünk, míg végül hónapok óta 1-2 szinten írunk, küldünk képet ilyen-olyan dolgokról, pl mit vett egy vásáron, mit sütött.


Vannak, akik azonnal olyan összhangra találnak, mintha ezer éve barátok lennének, és szinte azonnal együtt mennek programokra, pl vásárolni, moziba. Míg sok másnak idő kell, beszélgetés, megismerni a másikat, szép lassan építkezni. Valakihez nem feltétlen hetek kellenek, ki tudja, milyen negatív élménye van a múltan. Nem ismered a világ összes emberét, nem is kell ismerned mindenkit. Kevés ember lesz értékes, de akik igen, értük megéri az energia, ápolni a kapcsolatot. De ez sem biztosítéka, hogy idővel nem halványul el.

2023. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Ezt már mind próbáltam.. semmi...
2023. máj. 31. 17:13
 4/41 anonim ***** válasza:
45%

Művelődj. Tedd magad érdekessé! Beszélgess művelt emberekkel, tanulj emelt szinten akár matematikát, fizikát! Az ilyen emberek szintén kevés baráttal rendelkeznek, viszont érdekes a társaságuk és lehet jókat beszélgetni.


Ha nincs párod, keress. Ahhoz viszont neked is adnod kell valamit a másiknak, hogy akarjon téged! Legyél empatikus és kedves, akkor találhatsz olyan párt aki veled is az

2023. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Már leérettségiztem emelt fizikából. Az a baj hogy nem vagyok szerethető. Kész
2023. máj. 31. 17:27
 6/41 A kérdező kommentje:
Megkene mar halni a gcibe
2023. máj. 31. 17:27
 7/41 anonim ***** válasza:
72%

Hová mégy tovább? Műszaki? Az tök érdekes .

Mondjuk sok műszakis fiatal az egyetem végén/ után találja meg a párját.

Egy ilyen egyetem után találkozott pár esküvőjére megyünk a nyáron. Nem maradtál le semmiről !

Előbb légy jóba magaddal. Haverkodj csak, ne akarj valakitől boldogságot kapni. Ha rágörcsölsz az taszítja a kiszemeltet. Légy türelmes. Majd eljön a te igazid is.

2023. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarlak elkeseríteni de ez rengeteg emberrel így megy. A lényeg, hogy nem szabad megállni és tovább keresni. Ha nem lépsz tovább nem találod meg azt amit keresel. Én hétfőn randiztam , egy hetet ismerkedtünk előtte, küldtünk képet hogy nézünk ki. Elmentünk randira és az egész idő alatt kaptál a célzásokaz miért vagyok ilyen kövér ? Hozzá tenném 10kilo felesleg van rajtam jó okok miatt. Végén elbúcsúztunk azt mondta szeretne még találkozni , hajnalban rámírt ő rájött nem akar komoly kapcsolatot még.... Üdvözöllek a felnőttek világában, nem lesz jobb. Tovább kell lépni , mert magadért teszel mindent. Ugyan ez vonatkozik a karrierre , barátkozásra , kapcsolatokra stb.
2023. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Kaptam*
2023. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Mi egy fél éve ismerjük egymást, ma Reggel óta ignorál vagy tegnap. Azt mondta meg hétfőn h tallakozzunk es atbszott.
2023. máj. 31. 18:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!