Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális zavarral élők, ti...

Mentális zavarral élők, ti mennyire magányosodtatok el?

Figyelt kérdés

Kaptok támogatást a családotoktól? Vannak barátaitok?

Az én problémám elszigetel mindenkitől, egyre inkább elmagányosodom, de nem tudok változtatni rajta.


2023. jún. 1. 10:24
 1/5 anonim válasza:
Csak az anyám ért meg engem, de ő sem mindig. Nincsenek barátaim, se barátnőm, de már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel. Amúgy van két macskám, meg még fogok tartani halakat és kutyám is lesz még.
2023. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is a háziállatomban találom meg a társat. A szüleim sem élnek már.

Megkérdezhetem, hogy neked mi a problémád?

2023. jún. 1. 10:48
 3/5 anonim válasza:
46%
Én depresszióra hajlamos, kényszer gondolatoktól szenvedő, időnként hallucináló 32 éves férfi vagyok. Szedek gyógyszert a problémáimra, de gyakran vagyok rosszul mentálisan. Amúgy aberrált gondolataim is vannak néha, főleg pedofil gondolatok kis lányokkal kapcsolatban, de ennek meg az oka az, hogy sosem volt csajom, akivel megtapasztalhattam volna a kölcsönös szerelmet meg a szexet, egy rövid ideig voltam csak együtt egy 40 feletti nővel, viszont vele nem volt szerelem, csak szex volt és ennyi. Én azokat a nőket hibáztatom a pedofil képzelgéseim miatt, akik iskolában gúnyt űztek belőlem és akik mindig elutasítóak voltak velem szemben és levegőnek néztek engem. Az jó, hogy, ha vannak állataink, az állatok nem okoznak csalódást.
2023. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férjemmel vagyok el, más emberek nem nagyon vannak az életemben.
2023. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves barátaim,kedves exeim és kedves szüleim olyan szép és tartós embergyűlöletet okoztak évek alatt,hogy már az emberek beszéde is zavar.

Míg élet a kutyám,jobb volt ...

2023. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!