Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha holnap délután 2×0,5 mg...

Ha holnap délután 2×0,5 mg Frontint beveszek lazításképp, akkor várjak 24 órát, hogy szombat délután már a normál 1×0,5 mg-ot bevehessem, vagy már a reggeli egy szemet is bevehetem másnap reggel?

Figyelt kérdés

Ha holnap d.u. megdupláznám, akkor az esti egy szemet már értelemszerűen kihagynám, és bár szívem szerint szombat reggeltől már ismét normálisan szedném, de félek, hogy nem ürül ki annyira a szervezetemből, és megdobja a toleranciaszintemet.


Ugyanakkor ott van az ellenállás, az akaraterő, hogy mégsem kellene megdupláznom. Szóval nem tudom...



2023. jún. 1. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha volna akaraterod egyaltalan nem szedned
2023. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

- Lazításképp duplázni az adagokat: drogozás kategória. Visszaélésnek hívják, nyílegyenes út a függőséghez.

- A toleranciát/hozzászokást az előírt adagok is fokozzák. A tolerancia mindenképpen megtörténik előbb vagy utóbb. Ott lesz vége a jó világnak, és kezdődik a szenvedés része

- A dózisok emelgetése helyett okosabb lenne csökkenteni, és leszokni ezekről a drogokról

- Az elvonás során fog kiderülni, hogy van e akaraterő.

Üdv

egy volt függő

2023. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

0,5 mg kb 36 ora alatt ürül ki a szervezetedből, ha beveszel egy dupla adagot, de reggel már megint akkor egyenes út a függőséghez.


Ahogy írja a 2-es ez már drogozás kategória, eredmény nagyjából ugyanaz.


Ha valaki tudatosan teszi tönkre magát azon tényleg nem lehet segíteni. Ettől függetlenül jobbulast kivanok

2023. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Végül nem dupláztam meg. Én épp akkor nem szenvedek, miután beveszek egy szemet. De ezt pszichodoki írta fel nekem, napi 3x1 db, plusz még kétfajta hangulatjavítót. Talán egy nap már nem lesz szükségem ezekre a bogyókra, ezért is fordultam sok-sok elvesztegetett év után nemrégiben pszichológushoz, hogy vezessen rá a gyógyulás felé vezető útra.


A válaszaitokat/segítségeteket nagyon szépen köszönöm, mindegyikőtöknek ment a kis zöld kéz.

2023. jún. 2. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Netflixen van a xanax című film, érdemes megnezni ha van hozzáférésed.
2023. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, ki hogy van ezekkel a szerekkel, de sokan írják, hogy az idő elteltével hozzászokás alakul ki, és egyre több fog kelleni. Hát nálam ez nincs, 11 éve szedek xanaxot és cipralexet, soha nem vettem be többet az előírtnál, teljesen jól vagyok a terápiás adaggal, sőt volt hogy kevesebbet vettem be. Persze nem mindenki egyforma.
2023. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6os, Próbálj meg nélküle 1 hétig, aztán meglatod mennyire hozzászoktal.


Nem csak az jelenti azt, hogy hozzaszoksz, hogy folyamatosan növelni kell az adagot, hanem, hogy nem vagy képes nélküle élni..

2023. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
7-es, pont olyan szarul lennék, mint mielőtt elkezdtem volna szedni. Hiszen nem ok nélkül kezdtem el szedni. Igen, a szervezet hozzászokik, az tény. Nem is lehet egyik pillanatról a másikra elhagyni.
2023. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#5

Köszi. Belenéztem az elejébe, érdekesnek tűnik, megnézem.


7#

Én már nem egyszer kísérleteztem, hogy meddig bírom, ha teljesen elhagyom napokig a gyógyszereimet. Úgy kb. a harminchatodik Frontin-mentes óra után jelentkeznek nálam az elvonási tünetek.

2023. jún. 2. 22:38
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

Az elvonási tünet általában rosszabb, mint maga a panikrohamok voltak, szóval 100% hogy rosszabb lenne. Plusz az agyad receptorai totál eltompultak ennyi év után, és csak a gyógyszerek működnek helyette. Olyan, mint a tesztoszteron, ha valaki külső mód visz be, a herékben leall a termelés, így működik az agy is. Szóval ennyi év gyogyszerfuggoseg után orvos nelkul nem is kiserleteznék elhagyással.


## kerdezo; azért jelentkezik annyi idő után, mert pont annyi a felső értéke a felezési idejének. Tehát akkor ürül ki teljesen. Ezt kell megerteni az embereknek, hogy egy átlagos ember aki nem addiktív, az egy 0,25ös adaggal 36 ora, azaz másfél napig is tud nyugodt lenni. Míg a függőknek folyamatosan kell pumpálni magukba általában 3x1 nagy dózisban.

2023. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!