Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Intravénás speed használat...

Intravénás speed használat mennyire okoz erős függőséget?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 21:30
A kérdező szavazást indított:
nagyon enyhe
enyhe
haladó
közepes
húzós
erős
nagyon erős
26 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Tekintve hogy bármikor vérrögot okoz és álltalában tudővérzést+ tüdőembóliát okoz nem a függőségi potenciál miatt aggódnék a helyedben.
2023. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Minek használsz ilyen szemetet?
2023. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy bele lehet halni bármikor. Ezt szerintem mindenki tudja aki tűvel böködi magát. És hát azért használja az ember mert rövid időre jó érzést ad. Ha már az embernek tönkrement az élete legyen már pár jobb perc is az életében.
2023. jún. 2. 22:08
 4/28 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes ez a "nagyon erős" szavazás. Én azt hittem pl a heroin a kokain vagy a meth az :)
2023. jún. 2. 22:10
 5/28 anonim ***** válasza:
74%

Szánalmas az aki a droghoz menekül ahelyett, hogy megpróbálna normális emberként élni.

Pár másodperc örömért egy életre megnyomorítani magát az aztán igazán okos emberre vall.

2023. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%

Minden drog egy szar szemét szer.

Aki nem tud nélküle élni az meg egy gyenge ember.

2023. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Normális emberkén csak normális világban lehetne élni.

Gyenge-nem gyenge lehet nem a használóval van a baj, hanem ezzel a társadalmi rendszerrel.

2023. jún. 2. 22:14
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

7*


Attól hogy szrnak érzed a világot még te fogsz belehalni igen rövid időn belül. Vagy elfeketedik a karod, lábad lerohad, elüszkösödik és majd levágják. Na akkor majd tényleg nyomorék leszel.


És hidd el, nem sok embert érdekel hogy meghal egy drogos, vagy megnyomorodsz. Egy drogost a társadalom úgy kezel mint ami egy gyenge szrkupac vagy szerintem.

2023. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

A használóval van a baj, nem kicsit.

Attól, hogy másra fogja hogy drogos attól még nem a világ a hibás hanem aki azzal a szarral él.

2023. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát jó én eleve nem is vitatkozni akartam. A addikciós potenciálról akartam tisztább képet kapni. De ezek szerint ezen a szinten már mindegy hogy surit, vagy pl heroint használ valaki :)
2023. jún. 3. 07:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!