Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok sokkal beszédeseb...

Miért vagyok sokkal beszédesebb ha alkoholt iszok?

Figyelt kérdés
Amúgy az esetek többségében nincs kedvem az emberekhez és beszélgetni de ha ritkán iszok akkor van kedvem beszélgetni stb. Depresszióval vagyok diagnosztizálva de nem nagyon javul a gyógyszerek ellenére sem.

2023. jún. 5. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azért mert az alkohol felolgya a gátlásokat
2023. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit tegyek, hogy alkohol nélkül is ilyen legyek? Nélküle csak azon gondolkozok, hogy milyen csúnya, béna vagyok, nem tudok önfeledten beszélgetni.
2023. jún. 5. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Ashwagandha
2023. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok, alkohol nélkül minden nemű szociális helyzetben egyből beáll az agyam egy amolyan szorongásos alapjáratra. Ez, vagy az mit gondol. Ez is jobb ebben abban mint én, esetleg jobban is néz ki. Ez biztos azért néz mert xy. És ilyen gondolatok bombázzák az agyamat, de sosem találtam semmit ami segítene. Az ashwagandha valóban segíthet?
2023. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig (bő hete tolom) szépen rendezgeti az állandókat. Nehéz tetten érni, összességében kezd egyértelmű lenni inkább. Önmagában az alvásminőség és a tetterő fokozódása miatt megéri.
2023. jún. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!