Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ő egy predátor vagy én vagyok...

Ő egy predátor vagy én vagyok bipoláris és szerelmes? (magyarázat)

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, a férfi hamarosan 50 lesz, felesége van és apuka. Lassan kilenc hónapja vagyok a bűvkörében. Hierarchikus helyzetben ismertük meg egymást, ő amolyan tanár fele szerepben volt akkor. Pár nap ismertség után megkert, hogy feküdjunk le, én akkor visszautasítottam, mert megijedtem és undorodtam tőle. Aztán az egész atfordult abba, hogy meg akarok neki felelni és azt szeretném hogy szeressen. Találkoztunk, semmi olyan nem történt, de ez nem rajtam múlott. Szerelmes voltam belé, de ő se kép se hang, eltűnt, nem jelentkezett. Pár hónappal később írt többször is, hogy találkozni akar. Én ekkor már kiábrándultam belőle és szánalmasnak tartottam őt. Aztán pár hónappal később megint rákattantam, vagdostam magam miatta, hogy nem írtam vissza neki régebben és hogy örökre elveszítettem. Akkor megint írt, taliztunk, semmi nem történt. De én újra kiábrándultam belőle, nem is értem miért voltam ki tőle. Ő megint talizni akart, ismét leraztam, most újra eltűnt. Egy ideje semmibe vettem, de most megint álmodozni kezdek róla. Szerintetek ez miért van? Miféle viselkedésforma ez? A bipolárisokrol olvastam, h jellemző rájuk az ilyem viselkedés.Lehet én is az vagyok?

2023. jún. 6. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jutottatok el pár nap alatt odáig, hogy ő vegye a bátorságot, hogy le akarjon veled feküdni?! Tartsd távol magadat tőle és járj agyturkászhoz, ha ennek a feleségét csaló vénembernek akarsz megfelelni és miatta vagdosod magadat.
2023. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bipoláris vagyok, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam magamon.
2023. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápiára jelentkezz. Ott leásnak, miből fakad ez. Olvasni is szörnyű.
2023. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
nemtudom hogy igaz vagy csak a fantaziadat eled ki, de mint csalad anya mondom neked...nagyon tre aljas viselkedes igy beleronditani egy csaladba. es nem, nem csak a pasin mulik hanem rajtad is hogy beadod a derekadat. remelem a te leendo ferjed nem ke..fel felre majd ha te 35 evesen a gyerekkel ulsz otthon
2023. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

"Én 19 vagyok, a férfi hamarosan 50 lesz, felesége van és apuka.

Pár nap ismertség után megkert, hogy feküdjunk le.

Hierarchikus helyzetben ismertük meg egymást, ő amolyan tanár fele szerepben volt akkor. "


Ezt úgy nevezik, hogy befolyással való visszaélés, már innen látható, hogy aljas emberrel van dolgod!



"Aztán pár hónappal később megint rákattantam, vagdostam magam miatta, hogy nem írtam vissza neki régebben és hogy örökre elveszítettem."


Számodra VALÓDI szakorvosi segítség kell!


Továbbá teljes környezetváltozás, abba kell hagynod azt amivel jelenleg töltöd az idődet!

A környezetedből kizárni az ilyen aljas illetve demotiváló személyeket.


Ha máshogy nem sikerül akkor a Hit Gyülekezetét tudom javasolni, vagy a Babtistákat ezentúl valamiféle erőnléti edzésformát.


Különben komoly problémákkal kell majd szembenézned.


Egyvalamit sose felejts, a est gyógyítja a lelket és a lélek is a testet! Egyiknek se árts soha!

2023. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne öndiagnosztizáld magad, nem tudom mi vagy, de instabilitást tükröz amit írsz.

Több szempontból is problémás.

Pszichoterápia a legjobb.

2023. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem csak a pasin mulik hanem rajtad is hogy beadod a derekadat."


Így van! 50%-50% !

2023. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!