Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos traumákkal küzdő...

Súlyos traumákkal küzdő szorongásos depressziós, elmebeteg bántalmazó rokonokkal rendelkező embernek mégis mit mondanak a “szakemberek”, hogy miért akarja ezt az egészet tovább csinálni?

Figyelt kérdés

Miközben a hajléktalanság is fenyegeti, mert nincs is saját lakásuk, ő meg csökkentett munkaképességű?


Most vagyok túl egy súlyos rohamom, a nyugatató bár a pánikrohamokat csökkenti, de előhoz súlyos traumákat és sokkal idegesebb vagyok mint előtte.


Nem tudok dolgozni, nem tudom hol tudnának segiteni, csak nézem ahogy megy a gyári munka körülöttem, amitől nagyjából öklendeni tudnék.


Semmi más nincs a fejemben, csak az hogy legyen már ennek vége.

A legtöbb ember ha csak meghallanná, hogy mit leművel az egyik rokonom, már amiatt fél nap múlva fejbelőné magát.

A grandiózus mártír nárcisztikus mintaszobra lehetne.


Közben több ember emléke is visszajön, akik nagyon súlyosan ártottak nekem és semmi bajuk nem lett belőle


Én meg itt vagyok itthon, bőgve.



Az ilyen embernek miért kell itt maradni szenvedni?


A sok mentálisan egészséges embernek halvány fingja nincs hogy egy ilyen beteg nyomorultnak mint én min kel keresztül mennie.


Sem barátom, sem barátaim, sem testvérem nincs.

Évek óta nem beszéltem senkivel


Az egyetlen pici “jó” az életemben hogy van net és így le tudom foglalni magam


Ráadásul ha tudok majd gyári munkát vállalni, akkor 2 rokonom is élvezkedni fog rajtam, hogy nekem is szarul megy már...


Mi a szarnak kell így élni?


2025. nov. 25. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Összefoglalnád két mondatban?
2025. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem
2025. nov. 25. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha csaj vagy szívesen megismernélek...
2025. nov. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Úgyan ez nàlam is
2025. nov. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
A gyári melóval mi a gond?
2025. nov. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia. Ne hallgass az előző válaszokra, nem tudják hogy mit érzel. Borderline és Bipoláris affektív vagyok, tele traumákkal, rengeteg öngyilkossági kísérlet van mögöttem, de hidd el nem éri meg. Ha bármi van írj
febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem éri meg?

Mert itt lenni megéri?

Szenvedni minden nap?

febr. 4. 23:35
 8/9 anonim ***** válasza:
dilis liba!
febr. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sem barátom, sem barátaim, sem testvérem nincs.


Évek óta nem beszéltem senkivel

Meeeeeeeeeeeeeeeert elmaaaaarsz miiiiiiiiiindenkit magadtól!!!!!

febr. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Borderline gyógyszerek nélkül?

Sziasztok. 25 éves nő vagyok, borderline személyiségzavarral, illetve kevert szorongásos depresszióval. Állapotromlás miatt, most már fél éve szedek esténként 30 mg yarocent, illetve 50 mg kventiaxot. Utóbbit nappalra is szedtem, viszont az estieket is szeretném...

Ötvenes éveim elején járó nő vagyok, szorongásos és depressziós betegségeim vannak. (?) Folytatom lejjebb.

Menopauza már elkezdődött nálam. Nagyon sok idő után áprilisban megint menstruáltam. Azóta semmi. Irtó depressziós vagyok sajnos. Felteszem, hogy a menopauza csak ront a helyzeten. Van valaki hasonló helyzetben? Vagy aki tényleg nem menstruál már: jobb lett a helyzet?

Mi az a kevert szorongásos és depressziós zavar?

Mi az a kevert szorongásos és depressziós zavar? És az nekem jó vagy nem? És azt mivel, és hogyan gyógyítják? Milyen gyógyszerrel kezelik? Csak mert a házi orvosom, kevert szorongásos és depressziós zavar tünet alapján küld pszichiáterhez.

Pszichiáternél mennyire gyakori, hogy férre diagnoztizál?

Most voltam elöször. Kevert szorongásos depressziót állapított meg. Gyerekkoromtól kezdve fent állt a szorongás. A szúleim nem igazán vették komolyan a betegségemet. Az osztályközösségekbe (általános, gimnázium) dem tudtam beilleszkedni. Mindig fura, különc voltam. A...

A depressziótól de akár a szorongástól is lehet ez az állandó fáradtság!?

Hogy eléggé éjjel-nappal szinte nyűgös az ember!? Feszélyezett és feszült is!?

Lehetséges az, hogy kevert szorongásos depresszió után bipolárist állíthat fel a gyerekemnél az orvos?

F4120 (kevert szorongásos depressziós zavar) F3120 (Bipoláris zavar, pszichotikus tünetekkel) A lányom 16 éves es egy éve járunk szakemberekhez, töltött is bent egy hetet a zárt osztályon, megszakadt a szívem.. Olvastam és hallottam már rémségeket a bipolárisról,...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!