Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Krónikus betegségben szenvedők...

Krónikus betegségben szenvedők, mentálisan hogy élitek meg a helyzeteteket?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom, akiknél külső jelei is vannak a betegségnek.
2011. jan. 4. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen betegségekre gondolsz.

Nekem PCOS-em van. Nincs rendesen menstruációm (kb. félévente egyszer), és sokkal szőrösebb vagyok, mint egy átlagos nő.

Elég szarul élem meg. Sokszor rágódok azon, hogy vajon lehet-e majd kisbabám, olyankor néha rám jön a bőgés is.

Nem érzem magam teljes értékű nőnek. Mintha selejtes lennék. Ha arról olvasok, hogy "jajj milyen rossz a menzesz" vagy "jahjjj de rossz, mert szilveszterkor fog megjönni", akkor kiakadok:S

A szőreimmel meg küzdök több-kevesebb sikerrel.


Bár azért tudom, hogy ennél sokkal rosszabb betegségek is vannak...

2011. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 éve kezdődött a kálváriám. Olyan fájdalmaim voltak, hogy ott hagytam a munkahelyemet külföldön és hazajöttem, hátha itthon megmondják mi a bajom. 3x műtöttek, félrediagnosztizáltak és persze volt úgy hogy hülyének néztek. Úgy felörlődtem benne, hogy öngyilkosságot kiséreltem meg. Sajnos rám találtak (nem hozzátartozók) és bevittek a kórházba. Én meg saját felelőségre hazajöttem. Hogy hogyan hat a pszichére egy krónikus betegség, az állandó fájdalom? Megváltoztat.

2011. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!