Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beleőrülök az utálkozásba....

Beleőrülök az utálkozásba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátom szakitott velem mert a haverjai -3 lány- folyton engem szidtak (persze a barátomnak). mióta külön vagyunk az egyikkel igen közeli kapcsolatba kerültek... én gyülölöm mind a hármat. mert mindennap a volt barátommal lehetnek -osztálytársak-, és mert szépek, és mert ők dumálták tele a volt barátom fejét...féltékeny vagyok. felidegesedem, ha meglátom őket vagy ha valaki róluk beszél mellettem. olyankor aztán szidom mindet... ha elmegyünk egymás melett már fejeket vágtam megjegyzéseket tettem rájuk, ugyhogy aztán már ők sem "csak" a volt barátom előtt hordtak el mindennek hanem mások előtt is...

lassan kezdek megőrülni. nem is a kitalálásokba mert akik ismernek tudják hogy nem vagyok semmilyen k...a, az meg hogy szerintük "van nálam ezerszer jobb csaj is" hidegen hagy (mert ezzel tisztában vagyok:) )... de az a düh, méreg és fájdalom amit érzek irántuk, és a volt barátom hiánya miatt, megkeseriti az életem...


2009. febr. 3. 15:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon idegölő helyzet ott körülötted.Keress új barátokat,barátnőket,akikkel együtt jársz és ha lehet kerüld el őket messzire.A volt barátodat is.Idővel majd lehet hiányolni fog, de ha nem akkor nem kár érte.
2009. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az idö mindentmegold.Hidd el így van.Tapasztalatból mondom.Igaz,hogy nekem 3 év kellett.

Keress új barátot,ha nem megy,keress interneten keresztül.

Tudom,hogy nehéz,de nem írod hány ées vagy..

menj szorakozni,moziba,mutasd,hogy jól vagy és jó a kedved.Innentöl ne szidd öket,ne vágj pofákat.Legfeljebb csak magadban...

2009. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
két hónapja szakitottunk. ujrakezdtük 2 hete... és megint keresztbe tettek de most igen brutálisan... bár lehet nem pont ez a három csaj, aakkor valaki más. egy hamis msn-beszélgetés az én nevemeben amiben elég csunya dolgokat mondok a barátomról... :S elküldték neki és elhitte szakitottunk. megint ott tartok ahol két hónapja az első szakitásunk után a padlón vagyok rajta meg nem látom hogy szomorú. (de tudom :)) de igy megint utálom a csajokat főleg ahogy ők is megint rám néznek azzal a győzedelmes fejükkel hogy "haha megint szakitottatok" :) 15 éves vagyok egy suliba járunk nehéz őket elkerülni. de igyekszem majd :) köszönöm!
2009. febr. 3. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég furca,hogy a barátod nem ismeri meg a hangot,ha "hamis "a beszélgetés....
2009. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ne vágyakozz utána. Ha ennyire befolyásolható mások által, és nem a szerelme számít neki, nem olyan nagy veszteség, hidd el nekem.
2009. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint esélyt se adott hoogy megbeszéljétek a 2.szakítás okát?

talán,nem érdekled annyira és az a 3lány(asszem annyi),jobban tudja befolyásolni mint te.Ezek után sztem nem érdemel meg téged.

próbáld meg lefoglalni magad,keresgélj a neten olyan dolgokat amiket szeretsz,fűzz gyöngyöt,a suliban barátkozz.A lényeg,hogy próbáld emg jól érezni magad,és ne lássák a lányok,hogy szomorú vagy a fiú miatt,mert ezt még alkalom attán ellen fordíthatják akár.

2009. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igyekszem :) ezek a hobby-dolgok tényleg bejönnek:) a gondok inkább akkor jönnek amikor tanulni kell...na akkor van hogy leülök a könyveimmel de mindenhol jár az agyam csak épp megjegyezni nem tudok semmit.

a hamis beszélgetés az iromány volt (bocsi igazad van én irtam hogy "mondanak")... az én nevembe irogáltak. ezért nincs "hang" :)

köszönöm! :)

2009. febr. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!