Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek anorexiás legyek?

Szerintetek anorexiás legyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ez minden gondomat megoldaná. Egy nyomorék vagyok, másban úgyse leszek jó soha, utálom az életemet, utálom magamat és a többi embert is, meg akarok halni, és ráadásul még kövér is vagyok, bár még ez a legkisebb probléma. Volt egy időszak az életemben, amikor nagyon lefogytam, akkor mindenki szeretett, sajnált, de volt olyan is, aki csodált. Olyan volt az éhezés, mint egy titkos hely, ahova elmenekülhetek. Semmiféle vágyam nincs az életben, mindent unok, kiégve érzem magam, pedig nem vagyok vagyok 20 éves se, de nem érdekel senki és semmi. Valahogy ez az egyetlen dolog, aminek értelmét látom...
2011. febr. 1. 23:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát most fog jönni majd a támadás, de részemről én azt mondanám, hogy ne anorexiás, de fogyj le ha van benned kitartás, azért ne éhezéssel.Ha azt is kibírod, akkor a kisebb adagok is menni fognak.Szerintem azáltal, hogy akkor körülvesznek majd, javul a dolgokhoz való állásod is.
2011. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Akkor legyél az.
2011. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

a lehülyézést meghagyom másoknak, csak annyit mondok, h egy jó pszihológussal kéne elbeszélgetned, a tanácsaival új értelmet adhat az életednek, tehát csak nyerhetsz vele.


az anorexia hülyeség, inkább sportolj, és egyél vmivel kevesebbet, mint mostanában, naponta kb5-10x, és eléred a kívánt formát.


anorexiásnak lenni hülyeség, csak lepusztítod magad, és kórosan soványan még rosszabbul fogsz kinézni, mint most, mert kinézetre (de csak kinézetre!) semmi baj sincs azzal, hogyha vkin egy csöppnyi zsír sincs, de a kiálló csontok a szálkás izmok helyett elég visszataszítóak.

2011. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
omg veled meg mivan?:D
2011. febr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem fogod magad jobban érezni.. eleinte úgy fogod érezni, hgoy legalább történik valami az életben és van valaminek értelme, de egy idő múlva ez sem lesz elég! Próbálsz valamit újat kitalálni, változtatni, hogy kimássz ebből rohadt mély veremből, de ezek csak kis gyökerek amikbe kapaszkodsz és úgyis újból és újból elszakad. (Nem ismerlek, lehet hogy tévedek!) Lehet hgoy beszélgetned kéne valakivel (nem feltétlenül pszichológusra gondolok)lehet az segítene, vagy lehet hgoy semmi nem változna tőle, nem tudom miylen vagy. NEm tudom van-e megoldás, de ha találtál, szólj!
2011. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A titkos helyet magadban keresd, ne ebben a rossz világban. Mások se sikeresebbek vagy boldogabbak, csak annak próbálják mutatni magukat. Küzdj és meg fogod látni az eredményét.
2011. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Tévesen látod a dolgokat!Téged nem a soványságod miatt szerettek, hanem mert akkoriban nyilván jobban ki voltál békülve magaddal, pozitívabb,vidámabb voltál, ez vonzotta hozzád az embereket,ettől lehettél sikeresebb is.Ráadásul a fogyás még sikerélményt is okozott neked.

Most csalódott vagy,tele rossz érzésekkel, egész biztos, hogy most ezért keresik kevesebben a társaságodat, nem pedig az alkatod miatt.Szerintem egy pszichológus segíthetne,és háziorvos sem ártana, ha megvizsgálna, mert ne csak az evéstől, de különféle betegségek miatt is lehet hízni.Biztos van a fogyáson kívül sok más olyan dolog,hobbi például, amiben sikeres lehetsz és csodálhatnak, ha vidám leszel, akkor szívesebben lesznek veled az emberek.a sajnálatukra pedig ne vágyj, nem jó dolog az.

2011. febr. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az anorexia egy súlyos pszichés betegség. Ez nem úgy megy hogy egy esős vasárnap reggelen elhatározom hogy akkor mostantól anorexiás leszek... Vagy az vagy, vagy nem. Te nem vagy az. Fogyj le ha így rosszul érzed magad a bőrödben, de mint előttem már elmondták egészen biztosan nem az volt a korábbi "sikereid" oka, hogy sovány voltál.
2011. febr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyébként sok kövér ember is van,akik nagyon sikeresek és sokan szeretik őket.Az egyéniség,hozzáállás a fontosabb, azon próbálj ici-picit változtatni.
2011. febr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy kövér vagyok! Egy csomó nálam kövérebb ember van, akik boldogok... nem azért érzem magam rosszul, mert kövér vagyok, hanem azért vagyok kövér, mert rosszul érzem magam. Így is, úgy is ronda vagyok amúgy, ha lefogynék se lennék sokkal szebb. Amúgy meg nem is vagyok annyira kövér, hogy emiatt legyen rossz az életem (20-as a BMI-m, szóval teljesen átlagos). Csak nem vagyok modellvékony, mint régen...

És mi az, hogy ez nem elhatározás kérdése. Elhatározom, hogy mostantól nem eszek, betartom, és kész...

2011. febr. 2. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!