Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátom 2perce vett be nyugtat...

Barátom 2perce vett be nyugtatót,5 szemet! Lehet valami gond ebből? :O

Figyelt kérdés
Régóta depressziós,meg akar halni,nem hallgat senkire és azt mondta nekem most h gyógyszertárba vett vény nélküli nyugtatót és bevette:S Félek h valami gond lesz :(((
2011. febr. 12. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
5 szem vény nélküli nyugtatótól legfeljebb aludni fog egy jót...amúgy konkrétan milyen gyógyszerről van szó?
2011. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Vidd el orvoshoz, előfordulhat, hogy ki kell mosni a gyomrát.. Vidd a gyógyszert is..


Egyébként szerintem egy önző szaralak aki ilyenekkel stresszeli a párját... + lenne szíve egyedül hagyni örökre..

2011. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először: vény nélkül nem lehet nyugtatót kapni gyógyszertárban.

Másrészt, egy enyhe nyugtatóból kb. két teljes doboz a halálos adag.

Mit vett be konkrétan? A neten is meg tudod nézni a betegtájékoztatót, ott leírják, mi történik, ha túladagolja.


(Aki hozzászokott, annak van, hogy már a két-három szem nyugicukor se kottyan meg.)


Valószínűleg csak álmos lesz, és kicsit kába.


A nagyobb baj az, hogy szemmel láthatóan komoly gondja van, és kétségbeesetten próbálja felhívni a figyelmet.

Ilyen esetben (öngyilkossági kísérlet) ki kéne hívnod a mentőt, akik beszállítják, és pár hetet, esetleg hónapot szanatóriumban fog tölteni.

Ha ilyen súlyos a helyzet, akkor rá is fér.

Szerintem telefonálj!

2011. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy addig tarts szemmel, ha ráiszik, akkor komoly baj lehet.
2011. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
harmadik, de lehet, nem is egy fajtát, igaz, nagy része homeós bogyó ;)
2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A valeriána tabletta, meg a hova nem nyugtató, illetve elég enyhe ahhoz, hogy ne legyen belőle gond, ha valaki "doboz számra szedi". Nem véletlen, hogy recept nélkül kapható.

Nekem a nyugtató az, amit a doki ír fel, és máshogy nem is lehet hozzájutni.

Ezekből már van olyan, amiből 5 lehet veszélyes: meghalni kevés, a vesekárosodáshoz, májkárosodáshoz (akár szervátültetésre is szükség lehet!!!) pont elég.


Ezért jó nagy hülyeség "fenyegetőzni" az öngyilkossággal, mert annyit tud az észlény, hogy ebbe még nem hal bele, de nem gondolja végig, hogy egy éltere megnyomoríthatja magát.

2011. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg vény nélküli , abból 1 doboztól sem lenne baja olyan gyenge
2011. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!