Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég gyenge vagyok lelkileg....

Elég gyenge vagyok lelkileg. Apróságok miatt rosszul érzem magam napokig. Nagyon sokszor bőgök. Az önbizalmam is olyan kicsi, hogy kisebb nem is lehetne. Pedig sokan szeretnek. Nincs valami tanácsotok, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez bizony, a depresszió előjele. Fordulj szakemberhez.
2011. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Neeemlehet a rossz érzést még egy betegségtudattal is megtoldani!Az előző választ szerintem ne vedd figyelembe kedves kérdező.Mindig csak az van amit akarsz.Ha elkönyveled magad sértődékenynek önbizalomhiányosnak a maradhatsz..de!De tudsz játszani!Koncentrálj arra hogy mondjuk az a feladatod hogy eljátszod milyen boldog vagy.Ha szeretnek az emberek akkor támogatni fognak benne.És amúgy is a szeretet a lényeg,ha az állandó akkor nemérdemes zokon venni kis dolgokat :)
2011. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szakembertől segítséget kérni szerintem nem árthat, az már inkább, ha mindenfélét elhiszel, amit itt névtelenül írkálnak majd, esetleg beveszel pár gyógyszert azt várva, hogy azok majd megoldják a problémáid. Te vagy a felelős magadért! senki nem tudja megoldani a problémáid, csak Te magad. ezt viszont nem kell egyedül csinálnod, kérhetsz segítséget. ha felkeresel egy terapeutát (nem pszichiátert!), hogy fejlődni szeretnél, és boldogabb és elégedettebb akarsz lenni, biztosan fog tudni segíteni. veszteni valód nincs, tájékozódj, vedd kezedbe az életed, vállald a felelősséget, és ne várd másoktól, hogy megmondják mit kell tenned. ez nem lesz egyszerű, de az élet sem az. Te döntöd el, hogy hogyan akarsz élni, mit választasz, milyen úton jársz. viszont jogod van jól érezni magad, jogod van boldognak lenni. hajrá!
2011. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress fel egy szakembert, együtt megoldjátok.. Van tapasztalatom benne.
2011. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!