Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » úgy nézz ki pánikbeteg vagyok,...

úgy nézz ki pánikbeteg vagyok, mit gondoltok orvosi kezelés nélkül kilehet ebből gyógyulni pl: gyógyteákkal. Vagy milyen módszerrel lenne hatásos az orvos nélkül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:00
1 2
 1/16 Vivianaaa ***** válasza:
84%

És ezt orvos mondta, hogy pánikbeteg vagy? Mik a tünetek?

Én is voltam pánikbeteg, fejfájásom volt meg légszomjam, nekem felírtak frontint (nyugtató),de nem szedtem! Magamtól legyőztem, sok séta, nyugalom kell, de sztem a gyógyteák is jók, mondjuk én nem ittam!

2011. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiával. Ha időben elmész és nem vársz hónapokat.
2011. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy pánikbeteg?

Ez valami új divat?

Ne legyetek már ostobák!

2011. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen képzeld el van olyan hogy pánikbeteg, és nem olyan divat marhaság mint az "indigó gyerek".


Nem kívánom hogy te olyannal küzdj...

2011. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg:nem kap levegőt,mellkasi szorítást érez v halálfélelmet.Különböző fokozatai lehetnek van akinek enyhébb de van súlyosabb formája is.Aki nem élte meg még ezt nem tudhatja miről van szó...nem ostobaság.És igen túllehet rajta jutni mivel egy nehezebb élethelyzet fokozott stressz is kiválthatja.Viszont ha ez megszűnik a tünetek is megszűnnek.
2011. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jodd esetben*
2011. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
voltam kivizsgáláson mivel mikor rosszul vagyok majd kiugrik a szívem általában akkor a pulzusom 100-120között van,remegek,ájulás érzetem van,halálfélelmem,hányingerem stb...pajzsmirigyem rendben van,szívemnél sem talált a kardiologus semmit,és mivel szervi betegségem nincs azt mondták pánikbeteg vagyok,de ma megyek vissza a háziorvoshoz.Egyébként ez a rosszulét egyre gyakoribb és olyan is van hogy ugyanezek a tüneteim vannak a szívdobogásérzést leszámítva.Ha valaki tudna valami hasznosat irni pl:vélemény,tanács azt nagyon szépen megköszönöm,majd késsőbb leírom mit mondott a háziorvos.
2011. febr. 15. 06:58
 8/16 anonim ***** válasza:
www.neuroptim.hu
2011. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát szegénykém ha ennyire rossz a helyzet akkor lehet hogy gyógyszert kell majd szedni egy ideig amig helyre jösz.Azt kivánom minnél elöbb gyógyulj meg!!
2011. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichoterapeutát, ne csak gyógyszert szedj, az csak árt..
2011. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!