Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden kivizsgáláson részt...

Minden kivizsgáláson részt vettem és az eredmények negatívak! Sokszor van nehézlégzésem (mintha rálépnének a mellkasomra stb. ) az orvos szerint szorongás okozza. Hogyan tud ez megszűnni? Futáskor pl. erősebben érzem ezt!

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg minden eredményed negativ,akkor ez mentális betegség.A szorongás okát kellene kideriteni mi okozhatja.Érdemes lenne felkeresni egy pszihologust vagy pszichiátert ők azért tapasztaltabbak.Ezt nem tudod magadtol megszüntetni amig nem tudod a szorongás okát.
2009. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pánikbetegség jele is lehet.Nekem így kezdődött.Voltam kórházba kivizsgáláson,de minden negatív volt.A pánik rohamaim bárhol rám törhet,lehet enyhébb,de ha súlyosabb akkor még el is ájulok.
2009. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
ne fussál, vazze...
2009. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!