Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az idegösszeomlás (bekattanás)...

Az idegösszeomlás (bekattanás) okozhat agyvérzéshez hasonló tüneteket (alább)?

Figyelt kérdés

Merev tekintet a semmibe, mintha totál kiürült volna lelkileg amiből 1 perc felrázás után tér vissza. Ezután Fizikai tünetek(Test fájó görcsbe rándulása, néha felakadt szemek, bénuló nyelv) és közben hirtelen érzelmi váltások(sírás, nevetés, kiabálás, flegmaság)képzelgések. Mintha több személyiség jönne elő felváltva. Ezt a hirtelen rohamot pedig néhány nap depressziós hangulat, gyengeség remegés előzte meg.

Majd nyugtatós kórházi kezelés után, már másnap drasztikus javulás, és a korábbi személyiség visszatérése. Szóval ez alapján kizárható az agyvérzés, és ezt a kórházban gyorsan észreveszik? Képes lenne az agy, psziché ilyen dolgokra?


2011. márc. 2. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet idegi dolog. Az agyvérzést szerintem illik észrevenni a korházban. Fontos lenne egy komolyabb vizsgálat ct vagy valami.

Mellesleg a bipoláris depresszió jellemzője az egyszer baromira lent-utának állatira fent szindróma de hogy felakadt szem teljes filmszakadás... erről nem hallottam.

El se tudod képzelni mi mindenre képes az agy az elme.Vannak ennél durvább sztorik is.Tudom hogy nem egyszerű boldogulni a mai egészségügyben de ezt nem hagynám annyiban.

2011. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt én inkább epilepsziás rohamnak tekinteném, aminek az alapja egy pánikbetegség.
2011. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A roham közben nem remegett, csak korábban a végtag a mozgáskor. A szem pedig csak pár másodpercig akadt fenn, ilyen furcsa "ásítás" kíséretében. A kórházban jelenleg a rehabilitáció tart, tesztek meg ilyenek. ja és mikor vitték el a mentősök akkor tudta, hogy viszik mert végig szidta őket vagyis nem pontosan őket, hanem valamilyen embereket. Plusz tudta hogy ott vagyok mellette, bár nem hiszem hogy végig. Megrázó volt nagyon.
2011. márc. 2. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!