Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek rosszul a szalagtűzőmön?

Figyelt kérdés
Mindig rosszul vagyok ha 10 percnél többet kell egy helyben állnom. Hányok, elájulok, ilyesmi. Pénteken lesz a szalagtűzőm és kb. 1 órát kell végigállnom rengeteg ember előtt a melegben. Mit csináljak, hogy kibírjam? Van valami gyógyszer amit be lehet ilyenkor venni? Vagy valami más gyógyszer? Légyszi segítsetek! Előre is köszönöm! :)
2009. febr. 18. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első körben igyál sok folyadékot elötte, és egyél valami könnyen emészthetőt is, mondjuk egy szelet csokit. Esetleg egy csésze kávé sem fog megártani.


És ami a legfontosabb: mozgasd a vádlidat! Ezt legkönnyebben kissé lábujjhegyre állva, majd a sarokra visszaereszkedve - ellazulva teheted meg. Váltogathatod is a két lábadat, ez is pumpálja a vért a lábaidban.


Ha érzed, hogy baj van, akkor meg menj ki (valakivel beszéld meg előre, hogy ha kell, kikísérjen!), feküdj le, kapj be egy kockacukrot, igyál meg egy nagy pohár vizet, és a lábaidat emeld az égbe (legkönnyebb a fal mellett annak nekitámasztva).


Sebészeten velünk is előfordul ilyesmi a hosszú műtétek alatt :(

2009. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk nagyon laza volt a szalagtűző. Nem kellett vigyázban állni az egészet elbeszélgettem, nevetgéltem a barátnőimmel. Sokan oda se értek időben, de senkinek se tűnt fel a hiányuk, nélkülük is elkezdődött. Megint mások ugyanigy mentek ki a teremből. Lehet, hogy nálatok is ilyen semmilyen lesz, nem tudom. Mindenesetre én a helyedben nem izgulnék ezen már előre.
2009. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Feküdj le valakivel előtte, az ellazÍt.
2010. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!