Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már egy ideje sokkal fáradékon...

Már egy ideje sokkal fáradékonyabb vagyok, mint voltam. A tanulás is sokkal nehezebben megy, pedig ezelőtt soha nem voltak ilyen problémáim,4-es-5-ös voltam. Az iskolának van pszihológusa. Szerintetek érdemes lenne ilyen problémákkal hozzá fordulni?

Figyelt kérdés
A tanulás verstanlásos, szöveg tanulásos, angolszöveg tanulásos része okoz gondot és úgy veszem észre, hogy nehezebben tanulok ilyesmiket, mint a többiek.
2011. márc. 9. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel inkább orvoshoz kell menni, vesz tőled vért, és megmondja mi van. valószínű vitaminhiány.
2011. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. A háziorvosodhoz menj előbb. Lehet vas, vitamin hiány stb. Ha kel, ő elküld ideggyógyászhoz.
2011. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ennek inkább lelki okai vannak. Akkor, ha senki nincs otthon egész délután, sokkal nyugodtabb vagyok és sokkal több energiával látok hozzá tanulásnak, takarításnak..., arról nem is beszélve, hogy eredményesebbek is.
2011. márc. 9. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, pszichoterapeutát, hogy kiderüljön, hogy lelki oka van-e.
2011. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális a kérdés, de mehetsz a háziorvoshoz és a pszichológushoz is egyszerre. De amit írtál, az alapján tényleg lelki oka van inkább.
2013. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!