Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemtudom mi a bajom lehet....

Nemtudom mi a bajom lehet. Szociopata lennek?

Figyelt kérdés

Az van hogy nem tudok egyutterezni emberekkel, nem szamit hogy ismerem oket vagy sem.

Vegyuk peldanak japant.Most volt a cunami meg a foldrenges meg sz@r@kodik a reaktorjuk is.Mindenki ugy van vele hogy szegenyek meg minden, en nem.Nem tudom egy csepp empatiat sem tudok kisajtolni magambol.

Itt volt a voros iszap is, ugyan ez volt a helyzet.

Tudom nem szep dolog, de volt hogy egy osztalytarsam nagyszulejenek a temetesen megalltam a sor vegen es rohogtem.

Ha tortenik barmi, pl osszekapunk a haverommal vagy valami, akkor semmi megbanas nincs bennem.

Allandoan ugy csinalom a dolgokat, hogy nekem legyen jo, nem torodve avval hogy masnak talan rossz lesz.

Mi ez ami velem tortenik es hogy tudnek tenni ellene??


2011. márc. 12. 23:33
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
megprobalom en is elmagyarazni nekik, hogy ne varjanak tolem sokat
2011. márc. 16. 19:26
 22/22 anonim ***** válasza:

20.

Te már kóros eset vagy. Neked egy vágóhídra kéne elmenned dolgozni. :S Vagy börtönőrnek még jó lennél.

2011. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!