Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha már teljesen...

Mit tegyek, ha már teljesen elment a kedvem mindentől, agresszív és idegbeteg lettem még jobban? Igénytelenség határát is átlépem lassan.

Figyelt kérdés

Takarítok rendesen, de nem minden nap. Nem fürdök minden nap, mert nem látom értelmét. Edzőterembe heti háromszor járok, ott zuhanyzok rendesen. Itthon nem mindig. Elegem van az emberekből, a nőkből főleg, pedig lány vagyok. Dolgozom, de nem jutok előrébb anyagilag. Mostanában volt,hogy idegbajos lettem és kettétörtem valamit. Nem hagyom magam, ha olyat beszólnak, ami nem tetszik, visszapofázok. Van egy macskám és elég játékos és idegesít, ha a gép előtt ülök és nyávog vagy kaparja a falat unalmában. Semmi bajom nincs vele, csak hajnalban maradjon csendben, ne akarjon játszani. Hiába teszem fel magam mellé az ágyra, leugrik és unatkozik tovább. Az előbb mostam fel és azon is ideges lettem, mikor a felmosórongy után mászkált, felmosás közben. Nem utálom a macskámat, én vagyok hülye. Szoktam vele játszani, de ez órákig bírná. Van, hogy több órát ülök a gép előtt azon gondolkodva, hogyan szerezzek plusz pénzt. Nem vagyok pazarlós, de jól jön a spórolt pénz. Nem sminkelem magam úgy, ahogyan régen szoktam, a hajamat se szárítom meg normálisan göndörre. Nem tetszik nekem ez az állapot, ahogyan kinézek, de nem látom értelmét semminek, főleg jól kinézni egy gyárban. Ha dolgozom, nem szól hozzám senki, magamban idegeskedek dolgokon. Kezdek behülyülni teljesen. Néha Xanaxot veszek be, főleg alvás előtt, hogy kicsit megnyugodjak és tudjak aludni. Dokihoz, pszichóhoz nem tudok menni, mert nem ide szól a lakcímem, nem is akarom ide íratni. Nincs pénzem hetente egy ezrest kiadni az utazásra. Agykontrollt próbálnám, de az sem megy, nem vagyok túl hiszékeny. Többet nem akarok eljárni kocsmázgatni sem, mert akkor még jobban kijön a hülyeségem, akármennyit iszok. Mostanában azon gondolkodok már, hogy lopni kellene nagyobb értéket és eladni, hogy legyen pénzem, mert nem akarok örökké albérletben lenni.

Idegesít az is, hogy mindig olyanoknak van pénzük pluszban, akik csak elszórják a semmibe, például a barátom. Fizetéséből 45-50-et elszórhat havonta úgy, hogy hónap végére már nincs pénze és nem vett semmi értelmeset. Én is ezt csinálnám szívesebben, mint itt spórolgassak folyton.

Mit tegyek a teljes meghülyülés ellen?


2011. márc. 19. 12:53
 1/3 tetris ***** válasza:
71%

Van így, hogy az embernek elege lesz mindenből és mindenkiből Ezzel nem vagy egyedül. Nincs is ezzel semmi gond. Ezt úgy hívják, hogy depresszió. Nemsokára jön a tavasz, és ha kisüt a nap, ha lehet majd nagyokat sétálni, kint lenni a levegőn, neked is jobb kedved lesz. De ez a mai szürkés-esős idő olyan hatással van az ember lányára, hogy semmi kedve semmihez.

A hullámvölgy ugyanúgy nem lehet tartós állapot, mint a hullámhegy. Fel a fejjel!!!!

2011. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nálam 10 éve tart és egyre rosszabb, akármilyen az időjárás...

Néha látom a reményt a változásra, de hamar el is múlik...

2011. márc. 19. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha gyárban dolgozol, az tényleg nem jó általában az embernek. A pénz ne érdekeljen, ha úgy érzed, nincs különösebben szükséged valamire. Takarítani fölösleges minden nap.

Nagyon jó, hogy eljársz sportolni.

Először is lazítanod kell. Ahogy hazajössz a munkából, ne gondolj rá, hanem csináld azt, amit tenni szeretnél. Ha szép az idő, menj ki sétálni, az nagyon jót tesz. Egyébként tegyél azt, amiben örömödet leled: olvass, nézz filmeket, járj pl. bowlingozni a barátokkal. Az is jót tesz, ha elkezded képezni magadat, például tanulj nyelveket.

És ne hanyagold el magad! Induljon el úgy minden reggeled, mintha nem egy unalmas gyárba mennél.

Találd meg az értelmét az életednek, hiszen még bármit hozhat a sors!

2011. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!