Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? Nemboldogí...

Depressziós vagyok? Nemboldogítanak a régi dolgok, állandóan szomorúvagyok és rosz a kedvem, sokszor van sírhatnékom, tegnap össze is jött.

Figyelt kérdés
Régen volt ien érzésem, mikor szakítottnk barátnőmmel, nagyon rosz volt,1szerűen leírhatatlan volt az érzés, de pár nap múlva el is múlt, ez nem sima roszkedv volt, megtdom különböztetni, és mostis ez van.Nagyon rosz, nemtdok micsinálni nemtdok alduni az elmúlt 72 órába 7 órát ha aludtam. Érdekes mód akkorjött az egész talán, mikor a Kés Alatt című sorozatot néztem, és meghalt benne 2 beteg lány, és az elmúlásra gondoltam, félek a haláltól, ez válthatta ki a depressziót, nemakarok pszihiáterhet menni 1edül akarom legyűrni, tartom magam olyan erősnek, mit tegyek, várom tanácsaitokat 18/F
2011. márc. 22. 23:07
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Hát igen, ez nagyon kellemetlen érzés. Nekem is volt, hogy depresszióba estem és hirtelen rám jött a haláltól való félelem és annyira belerettegtem. Én ekkor a legközelebb álló személyhez fordultam az édesanyámhoz.


Szerintem tedd te is ezt, mondd el neki, hogy most mit érzel, hátha tud segíteni. Ha ezt nem szeretnéd, akkor próbáld magad túltenni rajta úgy, hogy foglald el magad olyan dolgokkal, amit szeretsz csinálni. Nekem az segít. Akkor nincs ideje az embernek azon se rágódni, hogy holnap mi lesz....


Látom, hogy 18 vagy, gondolj bele, hogy előtted van még az élet, menj egyetemre, tanulj, foglald el magad, ez a lényeg...na és az is segíthet, ha olyan embereket veszel magad köré, akikről sugárzik az energia, az élni akarás és jókedv....ez nagyon fotonos lenne, hidd el...akard igazán és meglesz, csak pozitívan, az élet túl rövid, hogy azon rágójuk, hogy mikor lesz vége...:)


Remélem valamit tudtam segíteni....:)

Én szorítok neked, sikerülni fog...:)

2011. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,megpróbálom keresni a pozitív kisugárzású emberek társaságát,talán valamit segít,ki kell ebből másznom valahogy...
2011. márc. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!