Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már katatonikus...

Voltatok már katatonikus állapotban? Amikor az idő úgy pereg, hogy észre sem veszitek? Hogy egyik pillanatban még január van, a következőben meg már április?

Figyelt kérdés

Hogy lehet mérhetetlen lelki fájdalommal, és ilyen katatonikus állapottal létezni?

Hogy lehet lélek nélkül, és tönkrement pszichével létezni? Hogy lehet végig csinálni az életet úgy, ha már minden rossz? Ti mit csináltok, hogy ne érezzétek, hogy milyen sz@ar az élet?


2011. márc. 25. 23:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát igen, ilyen az élet amit szeretsz csinálni az az idő gyorsan eltelik, pl én 5 órát is úgy tudtam chatelni a volt barátnőmmel, hogy fejemhez kaptam, hogy hogy ilyen gyorsan eltelt, De viszont hogyha már csak egy óra lenne az életemből akkor inkább egy matek órára ülnék be, mert az maga az örökkévalóság. :S :D
2011. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Hello! First of all: TEdd magad helyre; lelked vándorol-tested kihordod; ide születtél-nézd mi megy; ebből egy kiut biztos jó; ha megválaszolod magadnak a kérdéseid; és tudom

ásul veszed , minden mások élete-az mások élete: Ez az enyém, ezért én vagyok felelős,én mert megpróbálom kihozni azt, ami a legszűkebb keresztmetszeten fog menni; mert ellazíthat még más emeber viselkedése; mert nem kapálom el magam, igenis létezem-vagyok, a lehetőségek tárháza még mindig rád van bízva, én is itthonrol irom ezt törött lábbal. Peacee

2011. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utálok élni, és legszívesebben öngyilkos lennék. Tényleg annyival egyszerűbb lenne:(. De nem tudom megtenni, és emiatt itt kelll szenvednem ezen a földön. Sosem fogom elfogadni, hogy élek. Utálok élni, utálok mindent:(.
2011. márc. 26. 15:15
 14/14 anonim ***** válasza:
A szenvedést éld át, hiszen őszintén érzed. Képzőművész nem is lehetsz másképp. Ezt pont Neked kell mondani!?- Majd csak csillapodik, és talán holnap hoz valami jót is az élet.
2011. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!